פינוי פגרים

פינוי חתול מת

פינוי פגרים, פינוי נבלות [ריסוס וחיטוי] מחיר זול שבת וחג 24/7

פינוי פגרים ונבלות של בעלי חיים

כל פינוי פגר מתבצע בסיוע של מדביר מקצועי עם רישיון שיבצע חיטוי והדברת פרעושים וקרציוני יונים.
איתור מקור ריח, פינוי פגרים, הטמנת פגרים באתר מורשה
30 שנות ותק בתחום פינוי פגרים - הכי ותיקים ומנוסים בארץ
מחירי פינוי פגר במחירים הזולים ביותר
פינוי פגר בכל שעה 24/7 שבת וחג

מה החשיבות של פינוי פגרים?

“המושיע” חברה מקצועית שמעניקה שירות פינוי פגרים, וגם שירות איתור פגרים ומקור ריח של נבלה 24/7 שבת וחג.
פגרים ונבלות מדיפים ריחות רעים וחזקים שמעכירים את שיגרת החיים עד כדי נטישת הבית והברחת לקוחות מהעסק. ריח רע ומסריח של נבלה בא בעקבות חיה שמתה במקום נסתר או גלוי בבית או בחצר. מצב זה מצריך פעולה מהירה של איתור הפגר הרקוב שמושך אליו מזיקים וטפילים נוספים כמו פרעושים, רימות וזבובי בשר.

פינוי גוויות של עכברים וחולדות

גוויות של עכברים וגם גוויות של חולדות מגיעים בעקבות הדברת עכברים שבוצעה מספר ימים קודם. על מנת להעלים את המטרד של פגרים של מכרסמים יש לבצע פינוי פגרים מהיר ולסיים בפעולת חיטוי כללי בחומרים אנטי בקטריאליים. (חומרים קוטלי חיידקים). תימנעו להתמודד עם איתור הפגר בשיטת “עשה זאת בעצמך” כדי לא לבוא במגע עם פגרים של עכברים וחולדות או ריח הפגר ללא אמצעי מיגון מקצועיים. אם זה יקרה, קיים חשש כבד לפגיעה בבריאותכם. פינוי נבלות של עכברים וחולדות היא משימה לחברה מקצועית המיומנת בשיטות מקצועיות לפינוי עכברים וחולדות. מעוניינים לדעת כמה עולה לפנות פגר של עכבר או כמה עולה לפנות חולדה ממלכודת? או מה מחיר פינוי פגרים? צרו עימנו קשר להצעת מחיר.

חברה מקצועית לפינוי נבלות של בעלי חיים

לנו יש רישיון הדברה – תבדקו את המתחרים!
זקוקים לשירותי פינוי נבלות בבית או בחצר? ריח חריף של נבלה? לא מצליחים לאתר את הפגר? מתעניינים בשירותי פינוי פגרים של כלבים, פינוי פגר חתול, פינוי פגר של יונה, חילוץ יונה תקועה, או פינוי חולדה ממלכודת? חברתנו מציעה שירותי פינוי פגרים, חיטוי, ריסוס והדברת מזיקים באזור מציאת הפגר. ותזכרו תמיד: “אל תאפשרו לריחות רעים להרוס לכם את היום”

לכם נשאר רק לבחור את השירות המתאים

איתור ופינוי נבלות וגוויות בשיטות המתקדמות ביותר

יש לנו ידע נרחב בכל הקשור לפינוי בעלי חיים מתים וערוכים לכל תרחיש. ריח רע של נבלה משבש את שיגרת החיים והעבודה וברגע כזה אתם תמיד תחפשו את בעל המקצוע שיציל אתכם מהצרה במהירות. איתור ריחות של נבלה היא משימה לחברה מקצועית ומנוסה שיודעת בדיוק את נתיבי ההליכה של מכרסמים [חולדות ועכברים].
מצלמות ייעודיות וחושים מפותחים מסייעים לנו בכל אירוע של איתור חיה פצועה או איתור מקור ריח של פגר.

איתור ופינוי כל סוגי הנבלות

אנו מפנים ביעילות ובמהירות וכמובן בעזרת ידע מקצועי נרחב את כל סוגי הפגרים כגון: כלבים, חתולים, יונים, עורבים, עכברים וכמובן חולדות שהן הפגר הנפוץ ביותר. בכל מתן שירות של פינוי בבעלי חיים מתים אנו נבצע חיטוי אנטי בקטריאלי נגד חיידקים כדי למנוע התפרצות או התפשטות של טפילים שבאו בעקבות הפגר. נסיים את הפעולה של איתור או פינוי הפגר בריסוס הדברה ידידותי לסביבה נגד קרציונים או פרעושים.

מפני פגרים ונבלות מקצועיים עם רישיון

כשמזמינים שירותי פינוי פגרים ולא משנה אם מדובר במפנה פגרים של חברת פינוי פגרים גדולה או חברת פינוי פגרים קטנה יש צורך לוודא שהוא מחזיק ברישיון הדברה תקף של המשרד להגנת הסביבה. למה חשוב לוודא שיש לו רישיון הדברה לפגרים? הסיבה נעוצה בעובדה שבסוף כל פינוי פגר חובה לבצע הדברה. הדברה לפגר אתם שואלים? בוודאי. מאחורי כל פגר מסתתרים טפילים כגון קרציוני יונים, פרעושים וכמויות אינסופיות של חיידקים לכן חובה לבצע הדברה לאחר כל פינוי פגר. תזכרו, כשמחפשים המלצה לחברה לפינוי פגרים או איתור פגרים תוודאו לפני כן שמדובר בחברה רצינית ובעלת רישיון לעסוק בפינוי פגרים מול רשויות מקומיות.

שירותי פינוי בעלי חיים במחירים הכי זולים בארץ

כל מי שמחפש חברת שירות בעלי חיים ונבלות יבטיח לעצמו שהמחיר לא יהיה גבוה מדיי ולכן יש לנו תכנית שתתאים בול בשביל הצרכים הכספיים שלכם ותדאג לאינטרסים הכלכליים שלכם. עם השירות האדיב שלנו והמחירים הזולים תזכו לקבל שירותי פינוי פגרים ואיתור פגרים הכי זולים בארץ ומבלי וותר על רמת ואיכות השירות. ביצענו השוואות והערכות מחיר בינינו לבין שאר החברות המקצועיות בארץ שמתמחות בפינוי בעלי חיים כדי לספק לכם את המחיר הנוח והזול ביותר.

שירותי פינוי ואיתור גופות בעלי חיים זמינות שבת וחג 24/7

כשמחפשים חברה רצינית ומוסמכת לעסוק בפינוי בעלי חיים או איתור מקור ריח של פגר חשוב לדעת כי הזמינות היא פקטור לא פחות חשוב מהמחיר הזול. מה תעשו אם הכלב האהוב שלכם נפטר במהלך הלילה או במהלך סוף שבוע, למי תפנו לעזרה בפינוי? חשוב לדעת וזה נותן הרבה ביטחון שיש חברת פינוי בעלי חיים מתים שתתן לכם מענה ותפנה את הכלב או החתול שלכם גם בסופ”ש. אנחנו זמינים לכל אירוע של פינוי בעלי חיים מתים או חילוץ בעלי חיים במצוקה 24 שעות ביממה וגם שבת וחג.

פגר כלב

פינוי כלב מחיר

מחיר פינוי פגר כלב

פינוי פגר של כלב גדול או כלב קטן מהבית זו משימה מורכבת גם מבחינה רגשית וגם בריאותית. בטח כשמדובר בחיית המחמד שלכם. “המושיע” יסירו מכם את הנטל הזה ויקלו עליכם ברגעים הלא נעימים וגם מהלוגיסטיקה שכרוכה בפינוי של הכלב. כך, תוכלו להזמין חברת שירותי פינוי פגרים מקצועית שמתמחה בפינוי כלבים מתים.
“המושיע” מתמחה בפינוי כלבים, פינוי נבלות של בעלי חיים: חתולים, חולדות ובעלי כנף משטחים פרטיים. אנו פרוסים מאזור חיפה בצפון ועד לאשקלון בדרום. אנו ערוכים לבצע פינוי פגרים של כלבים בכל שעות היום והלילה שבתות וחגים. זאת כדי להוריד מכם את הלחץ ואי הנוחות הכרוכים בפינוי פגר של כלב בעצמכם. השירות שלנו כולל חיטוי, ריסוס והדברה נגד פרעושים, קרציות ורימות אם פגר הכלב שכב מת מזה זמן מה.

פינוי חתול מחיר

מחיר פינוי פגר חתול - פינוי חתול מת

פינוי חתול מת שהתפגר תחת הבניין – שהייה בקרבת פגרים של חתולים חושפת אותנו לבקטריות, חיידקים ושלל פרעושים שמנסים לחפש פונדקאי חדש שלא לדבר על רימות הזבובים ושאר בעלי החיים שמנסים לאכול אותה. המראה של פגר של חתול מרקיב מרתיע מאוד והריח החזק שנבלת חתול מפיצה יכול להגיע למרחק רב ולשתק את מסלול החיים. אם יש בחצר הבניין חתול מת או נפטר לכם החתול מחמד בבית ואתם לא יודעים איך והיכן לקבור או לטמון אותו בעצמכם מתוך חשש לבריאותכם, הזמינו שירותי פינוי חתול מת. אנחנו נגיע לפינוי פגר החתול ונעביר אותו למטמנה מיוחדת של הרשות המקומית בכל שעה (שירותי פינוי חתול מת בתשלום). ככל שניתן נבצע עבורכם במידת הצורך חיטוי והדברת מזיקים באזור שבו נמצא הפגר למניעת התפרצות פרעושים וזבובים. בנוסף ניתנים על ידינו שירותי איתור מקור הריח של פגר החתול.

פינוי חולדה מלכודת

פינוי חולדה ממלכודת

מחיר פינוי חולדה ממלכודת

עכברים או חולדות מצריכים ביקור של מדביר שברוב המקרים מפזר רעל עכברים או מציב מלכודות עכברים. המדביר גובה מחיר רק על פיזור הרעל ואינו מחשב את מחיר פינוי חולדה ממלכודת. התוצאה לרוב הם פגרים של עכברים או פגרים של חולדות המפוזרים בגג או בחצר. המחזה של חולדה במלכודת דבק, חולדה מתה במלכודת קפיץ או פגר של חולדה בגג הוא ממש לא נעים אך קיימת חובה לבצע פינוי פגרים מיידי או פינוי חולדה ממלכודת כדי למנוע ריחות חזקים שיתפשטו ולמנוע פרעושים ונזקים בריאותיים. אם נתפסה חולדה במלכודת ואתם נרתעים לשחרר אותה בעצמכם, הרגישו בנוח להתקשר אלינו כדי שנייעץ לכם כיצד יש לשחרר חולדה מהמלכודת או שתוכלו פשוט להזמין שירותי פינוי חולדה ממלכודת. תוכלו להזמין אותנו גם במקרה ויש ריח רע וחזק מקיר הגבס כי כנראה נתקעה שם חולדה מתה וצריך לבצע איתור פגר חולדה.

פינוי יונים מהגג

מחיר פינוי פגר יונה

יונה תקועה ברשת יונים הוא מחזה לא נעים אבל זה יכול לקרות לאחר התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה. גילוי מוקדם ישאיר את היונה בחיים אך לרוע המזל לאת תמיד מצליחים לאתר את היונה בזמן ואז מתגלה פגר של יונה. “המושיע” חברה מקצועי למתן שירותי פינוי פגרים של יונים תבוא לעזרתכם לבצע חילוץ יונים אם בטעות נשכחה יונה בתוך מסתור כביסה לאחר התקנת רשת נגד יונים. מאחר ויונים אוהבות לקנן בתוך גגות רעפים, לאחר זמן קצר מאוד מצטברת כמות בלתי מבוטלת של צואת יונים [לשלשת יונים] שפוגעת בבריאותנו. במקרים מהסוג הזה נזדקק לשירותי פינוי יונים. מבריח יונים מקצועי מטעמינו יבצע סריקה בחלל הגג לאיתור היונים וידאג לסלק אותם מתוך הגג וגם יאסוף ויפנה את היונים המתות ובסיום יחטא את הגג וירסס נגד קרציוני יונים.

פינוי פגרים

ריחות של נבלה שנפלטים מקיר גבס, ריח מסריח של גופה מאחורי המטבח מעידים על  נבלה. אם יש לכם רתיעה רגשית או פיזית מפגרים, “המושיע” חברה מקצועית לפינוי ואיתור פגרים תעמיד לרשותכם עזרה באיתור פגרים ובמפגע. השירות כולל חיטוי בחומרים אנטיבקטריאליים למניעת מחלות וריסוס הדברה במקום מציאת הפגר להשמדת פרעושים ורימות זבובים. במידת הצורך, נציב סופח ריח לספיחת הריחות הרעים. אנחנו מפנים פגרים של בעלי חיים: פינוי פגר של כלב, פינוי פגר של חתול, פגר של חולדה, פגר של יונה, פגר של עורב. נבלה או פגר היא גופת בעל חיים מת והחל ממותו מתחיל תהליך ריקבון שמושך חרקים וחיידקים שמתרבים במהירות בתוך הפגר ותוך כדי מתפשט ריח חזק באזור הנבלה. הצוות שלנו ערוך היטב לפינוי הפגר המת ומאובזר בביגוד מגן הכולל אביזרי אחיזה לסילוק הפגר או כדי לתפוס את הפגר כך שלא יתפרק. חליפת מגן, כפפות ומסיכה מיוחדת לפינוי פגרים המונעים הידבקות בחיידקים או בריח החריף.

מפנה פגרים מקצועי

ישנם רגעים לא נעימים בחיים שבהם אנו נאלצים לפנות פגרים של בעלי חיים שמתו בסביבת הבית שלנו. לא פעם אנו נאלצים גם לנקות את השאריות של הנבלה במו ידינו. פגרים או נבלות צריכים לפנות מסביבת הבית מהר ככל הניתן כדי למנוע התפרצות רגשות, לשמור על בריאותינו שלנו, של הציבור וכמובן על סביבה ירוקה. חילוץ בעל חיים במצוקה או פינוי פגר באופן שגוי עלול להסתיים בהתפרצות מזיקים בלתי נשלטת, זיהום מקומי, זיהום סביבתי או חמור מכך, פגיעה בבעל החיים ובמפנה הפגר. 

רונית כהן תל אביב

בשבת האחרונה הכלב היקר שלנו מת מזקנה והיינו צריכים לפנות אותו לפני שהילדים יגלו ויבכו. רציתי להגיד תודה רבה מכל הלב, על התמיכה הנפלאה שלכם, השירות המעולה ובעיקר על הרצון הטוב להגיע בשעות לא שגרתיות. אצלכם קיבלתי מעטפת שירות נפלאה מרגע שהתקשרתי ועד לפינוי של הכלב היקר שלנו.

שלי גפן כפר סבא

התקינו לנו בשבוע שעבר רשת נגד יונים במסתור הכביסה של הבניין אבל למרבה הצער המתקינים שכחו לבדוק אם נשארו יונים ובטעות כלאו יונה בתוך הבניין שנתקעה ברשת כשניסתה לחלץ את עצמה. החברה האלה מקצוענים, תוך שעה הגיעו אליי, השתלשלו למטה ובזהירות בלי לפגוע ביונה או ברשת חילצו את היונה ללא פגע. תותחים!!!

פינוי פגרים - כל מה שרציתם לשאול

יש לי שאלה?

שאלות בנושא פינוי פגרים

תעריף פינוי של פגר כ- 400₪ בממוצע. ישנם פגרים שמחיר הפינוי שלהם יהיה נמוך יותר ויהיו פגרים שעלות הפינוי שלהם תהיה גבוהה יותר. כמובן שיש משתנים נוספים שישפיעו על מחיר פינוי פגר כגון: מרחק הנסיעה, גודל הפגר, הקושי שבאיתור הפגר וכמובן היום בשבוע או שעת פינוי הפגר. פינוי פגר בשבת או פינוי פגר בחג מחירו יהיה גבוה יותר.

כדי להעלים ריח של פגר שלא אותר אנו לא ממליצים להשתמש בתמיסות של אבקת אפייה או סודה לשתייה. המלצה שלנו היא דבר ראשון לעשות מאמצים לאתר את הפגר ומייד לבצע חיטוי. אם הריח עדיין נשאר ההמלצה שלנו היא להשתמש בסופח ריח EARTH CARE איכותי.

נשמח להעניק לכם שירות של איתור פגר או איתור נבלה. צלצלו והזמינו שירותי איתור פגרים ונבלות של חולדות, כלבים, חתולים יונים וגם עורבים בצורה מקצועית כולל חיטוי והדברה על ידי מדביר מקצועי עם רישיון.

פגר של כלב לעולם לא משליכים לפח. כלב שמת קוברים או מעבירים למטמנה של שירותי הוטרינרייה. אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו.

פגרים ונבלות אנחנו מעבירים למטמנה מיוחדת.

אנחנו מעניקים שירותי פינוי פגרים ונבלות של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים, עורבים ושאר ציפורים.

שירות פינוי הפגרים בתשלום ובמחיר מוזל

חיטוי כמובן, וגם הדברה. אנו מעניקים שירותי חיטוי לפי שיקול דעת במקום. 

בוודאי, יש לנו רישיון הדברה. וגם חיטוי. הדברה תבוצע לאחר ניטור. במקרה של פינוי פגר יונה נוכל לבצע הדברה נגד קרציונים. בשאר המקרים נבצע הדברה של רימות, הדברה לזבובים או הדברה לפרעושים.

 
Call Now Buttonחייגו או ווטסאפ