פינוי פגרים

פינוי פגרים

פינוי פגר

פינוי פגרים, פינוי נבלות [ריסוס וחיטוי] מחיר זול שבת וחג 24/7

פינוי פגרים ונבלות של בעלי חיים

כל פינוי פגר מתבצע בסיוע של מדביר מקצועי עם רישיון שיבצע חיטוי והדברת פרעושים וקרציוני יונים.
איתור מקור ריח, פינוי פגרים, הטמנת פגרים באתר מורשה
30 שנות ותק בתחום פינוי פגרים - הכי ותיקים ומנוסים בארץ
מחירי פינוי פגר במחירים הזולים ביותר
פינוי פגר בכל שעה 24/7 שבת וחג

מה החשיבות של פינוי פגרים?

“המושיע” חברה מקצועית שמעניקה שירות פינוי פגרים, וגם שירות איתור פגרים ומקור ריח של נבלה 24/7 שבת וחג.
פגרים ונבלות מדיפים ריחות רעים וחזקים שמעכירים את שיגרת החיים עד כדי נטישת הבית והברחת לקוחות מהעסק. ריח רע ומסריח של נבלה בא בעקבות חיה שמתה במקום נסתר או גלוי בבית או בחצר. מצב זה מצריך פעולה מהירה של איתור הפגר הרקוב שמושך אליו מזיקים וטפילים נוספים כמו פרעושים, רימות וזבובי בשר.

פינוי גוויות של עכברים וחולדות

גוויות של עכברים וגם גוויות של חולדות מגיעים בעקבות הדברת עכברים שבוצעה מספר ימים קודם. על מנת להעלים את המטרד של פגרים של מכרסמים יש לבצע פינוי פגרים מהיר ולסיים בפעולת חיטוי כללי בחומרים אנטי בקטריאליים. (חומרים קוטלי חיידקים). תימנעו להתמודד עם איתור הפגר בשיטת “עשה זאת בעצמך” כדי לא לבוא במגע עם פגרים של עכברים וחולדות או ריח הפגר ללא אמצעי מיגון מקצועיים. אם זה יקרה, קיים חשש כבד לפגיעה בבריאותכם. פינוי נבלות של עכברים וחולדות היא משימה לחברה מקצועית המיומנת בשיטות מקצועיות לפינוי עכברים וחולדות. מעוניינים לדעת כמה עולה לפנות פגר של עכבר או כמה עולה לפנות חולדה ממלכודת? או מה מחיר פינוי פגרים? צרו עימנו קשר להצעת מחיר.

חברה מקצועית לפינוי נבלות של בעלי חיים

לנו יש רישיון הדברה – תבדקו את המתחרים!
זקוקים לשירותי פינוי נבלות בבית או בחצר? ריח חריף של נבלה? לא מצליחים לאתר את הפגר? מתעניינים בשירותי פינוי פגרים של כלבים, פינוי פגר חתול, פינוי פגר של יונה, חילוץ יונה תקועה, או פינוי חולדה ממלכודת? חברתנו מציעה שירותי פינוי פגרים, חיטוי, ריסוס והדברת מזיקים באזור מציאת הפגר. ותזכרו תמיד: “אל תאפשרו לריחות רעים להרוס לכם את היום”

פגר כלב

פינוי כלב מחיר

מחיר פינוי פגר כלב

פינוי פגר של כלב גדול או כלב קטן מהבית זו משימה מורכבת גם מבחינה רגשית וגם בריאותית. בטח כשמדובר בחיית המחמד שלכם. “המושיע” יסירו מכם את הנטל הזה ויקלו עליכם ברגעים הלא נעימים וגם מהלוגיסטיקה שכרוכה בפינוי של הכלב. כך, תוכלו להזמין חברת שירותי פינוי פגרים מקצועית שמתמחה בפינוי כלבים מתים.
“המושיע” מתמחה בפינוי כלבים, פינוי נבלות של בעלי חיים: חתולים, חולדות ובעלי כנף משטחים פרטיים. אנו פרוסים מאזור חיפה בצפון ועד לאשקלון בדרום. אנו ערוכים לבצע פינוי פגרים של כלבים בכל שעות היום והלילה שבתות וחגים. זאת כדי להוריד מכם את הלחץ ואי הנוחות הכרוכים בפינוי פגר של כלב בעצמכם. השירות שלנו כולל חיטוי, ריסוס והדברה נגד פרעושים, קרציות ורימות אם פגר הכלב שכב מת מזה זמן מה.

פינוי חתול מחיר

מחיר פינוי פגר חתול - פינוי חתול מת

שהייה בקרבת פגרים של חתולים חושפת אותנו לבקטריות, חיידקים ושלל פרעושים שמנסים לחפש פונדקאי חדש שלא לדבר על רימות הזבובים ושאר בעלי החיים שמנסים לאכול אותה. המראה של פגר של חתול מרקיב מרתיע מאוד והריח החזק שנבלת חתול מפיצה יכול להגיע למרחק רב ולשתק את מסלול החיים. אם יש בחצר הבניין חתול מת או נפטר לכם החתול מחמד בבית ואתם לא יודעים איך והיכן לקבור או לטמון אותו בעצמכם מתוך חשש לבריאותכם, פנו אלינו לסיוע. אנחנו נגיע לפינוי פגר החתול ונעביר אותו למטמנה מיוחדת של הרשות המקומית בכל שעה (שירותי פינוי חתול מת בתשלום). ככל שניתן נבצע עבורכם במידת הצורך חיטוי והדברת מזיקים באזור שבו נמצא הפגר למניעת התפרצות פרעושים וזבובים. בנוסף ניתנים על ידינו שירותי איתור מקור הריח של פגר החתול.

פינוי חולדה מלכודת

פינוי חולדה ממלכודת

מחיר פינוי חולדה ממלכודת

עכברים או חולדות מצריכים ביקור של מדביר שברוב המקרים מפזר רעל עכברים או מציב מלכודות עכברים. המדביר גובה מחיר רק על פיזור הרעל ואינו מחשב את מחיר פינוי חולדה ממלכודת. התוצאה לרוב הם פגרים של עכברים או פגרים של חולדות המפוזרים בגג או בחצר. המחזה של חולדה במלכודת דבק, חולדה מתה במלכודת קפיץ או פגר של חולדה בגג הוא ממש לא נעים אך קיימת חובה לבצע פינוי פגרים מיידי או פינוי חולדה ממלכודת כדי למנוע ריחות חזקים שיתפשטו ולמנוע פרעושים ונזקים בריאותיים. אם נתפסה חולדה במלכודת ואתם נרתעים לשחרר אותה בעצמכם, הרגישו בנוח להתקשר אלינו כדי שנייעץ לכם כיצד יש לשחרר חולדה מהמלכודת או שתוכלו פשוט להזמין שירותי פינוי חולדה ממלכודת. תוכלו להזמין אותנו גם במקרה ויש ריח רע וחזק מקיר הגבס כי כנראה נתקעה שם חולדה מתה וצריך לבצע איתור פגר חולדה.

פינוי יונים מהגג

מחיר פינוי פגר יונה

יונה תקועה ברשת יונים הוא מחזה לא נעים אבל זה יכול לקרות לאחר התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה. גילוי מוקדם ישאיר את היונה בחיים אך לרוע המזל לאת תמיד מצליחים לאתר את היונה בזמן ואז מתגלה פגר של יונה. “המושיע” חברה מקצועי למתן שירותי פינוי פגרים של יונים תבוא לעזרתכם לבצע חילוץ יונים אם בטעות נשכחה יונה בתוך מסתור כביסה לאחר התקנת רשת נגד יונים. מאחר ויונים אוהבות לקנן בתוך גגות רעפים, לאחר זמן קצר מאוד מצטברת כמות בלתי מבוטלת של צואת יונים [לשלשת יונים] שפוגעת בבריאותנו. במקרים מהסוג הזה נזדקק לשירותי פינוי יונים. מבריח יונים מקצועי מטעמינו יבצע סריקה בחלל הגג לאיתור היונים וידאג לסלק אותם מתוך הגג וגם יאסוף ויפנה את היונים המתות ובסיום יחטא את הגג וירסס נגד קרציוני יונים.

פינוי פגרים

ריחות של נבלה שנפלטים מקיר גבס, ריח מסריח של גופה מאחורי המטבח מעידים על  נבלה. אם יש לכם רתיעה רגשית או פיזית מפגרים, “המושיע” חברה מקצועית לפינוי ואיתור פגרים תעמיד לרשותכם עזרה באיתור פגרים ובמפגע. השירות כולל חיטוי בחומרים אנטיבקטריאליים למניעת מחלות וריסוס הדברה במקום מציאת הפגר להשמדת פרעושים ורימות זבובים. במידת הצורך, נציב סופח ריח לספיחת הריחות הרעים. אנחנו מפנים פגרים של בעלי חיים: פינוי פגר של כלב, פינוי פגר של חתול, פגר של חולדה, פגר של יונה, פגר של עורב. נבלה או פגר היא גופת בעל חיים מת והחל ממותו מתחיל תהליך ריקבון שמושך חרקים וחיידקים שמתרבים במהירות בתוך הפגר ותוך כדי מתפשט ריח חזק באזור הנבלה. הצוות שלנו ערוך היטב לפינוי הפגר המת ומאובזר בביגוד מגן הכולל אביזרי אחיזה לסילוק הפגר או כדי לתפוס את הפגר כך שלא יתפרק. חליפת מגן, כפפות ומסיכה מיוחדת לפינוי פגרים המונעים הידבקות בחיידקים או בריח החריף.

פינוי פגרים - כל מה שרציתם לשאול

יש לי שאלה?

שאלות בנושא פינוי פגרים

תעריף פינוי של פגר כ- 400₪ בממוצע. ישנם פגרים שמחיר הפינוי שלהם יהיה נמוך יותר ויהיו פגרים שעלות הפינוי שלהם תהיה גבוהה יותר. כמובן שיש משתנים נוספים שישפיעו על מחיר פינוי פגר כגון: מרחק הנסיעה, גודל הפגר, הקושי שבאיתור הפגר וכמובן היום בשבוע או שעת פינוי הפגר. פינוי פגר בשבת או פינוי פגר בחג מחירו יהיה גבוה יותר.

כדי להעלים ריח של פגר שלא אותר אנו לא ממליצים להשתמש בתמיסות של אבקת אפייה או סודה לשתייה. המלצה שלנו היא דבר ראשון לעשות מאמצים לאתר את הפגר ומייד לבצע חיטוי. אם הריח עדיין נשאר ההמלצה שלנו היא להשתמש בסופח ריח EARTH CARE איכותי.

נשמח להעניק לכם שירות של איתור פגר או איתור נבלה. צלצלו והזמינו שירותי איתור פגרים ונבלות של חולדות, כלבים, חתולים יונים וגם עורבים בצורה מקצועית כולל חיטוי והדברה על ידי מדביר מקצועי עם רישיון.

פגר של כלב לעולם לא משליכים לפח. כלב שמת קוברים או מעבירים למטמנה של שירותי הוטרינרייה. אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו.

פגרים ונבלות אנחנו מעבירים למטמנה מיוחדת.

אנחנו מעניקים שירותי פינוי פגרים ונבלות של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים, עורבים ושאר ציפורים.

שירות פינוי הפגרים בתשלום ובמחיר מוזל

חיטוי כמובן, וגם הדברה. אנו מעניקים שירותי חיטוי לפי שיקול דעת במקום. 

בוודאי, יש לנו רישיון הדברה. וגם חיטוי. הדברה תבוצע לאחר ניטור. במקרה של פינוי פגר יונה נוכל לבצע הדברה נגד קרציונים. בשאר המקרים נבצע הדברה של רימות, הדברה לזבובים או הדברה לפרעושים.

 
Call Now Buttonחייגו או ווטסאפ