פינוי פגרים ונבלות בכפר סבא

פינוי פגרים כפר סבא

שירותי פינוי פגרים בכפר סבא

כל מי שמחפש שירותי פינוי פגרים בכפר סבא על ידי חברה מקצועית עם ניסיון עשיר והמלצות בטח מכיר את חברת “המושיע”. כל הלקוחות שלנו שבעי רצון מרמת שירותי פינוי הפגרים שאנו מעניקים. כל שכן המחירים הזולים שלנו. אנו מתחייבים לספק שירותי פינוי גוויות של כלבים וחתולים בזול בלי להוריד מרמת השירות הגבוהה. צרו קשר עם “המושיע” ותיהנו משירותי פינוי נבלות זולים ויעילים.

שירותי פינוי נבלות וגוויות של בעלי חיים:

לרשותכם מגוון שירותי פינוי פגרים: פינוי פגר כלב  – פינוי פגרים של יוניםפינוי פגרים של חולדות ועכברים

שירותי פינוי פגרים ונבלות בכפר סבא

מפנים פגרים בכפר סבא כבר למעלה מ-30 שנים

מנקים את כפר סבא מפגרים וגוויות של עכברים, חולדות יונים, כלבים וחתולים

פינוי פגרים אך ורק על ידי מדביר בכפר סבא עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה

מחירי פינוי פגר במחירים הזולים ביותר

פינוי פגרים בכל שעה 24/7 שבת וחג

פינוי כלבים וחתולים מתים בכפר סבא

מחפשים חברת פינוי נבלות מומלצת בכפר סבא של כלבים וחתולים? יש לכם ריח חריף וחזק של גוויה או נבלה בבית? זקוקים לשירותי איתור פגר?
“המושיע” פינוי גוויות ונבלות – מפעילים שירות מהיר ודיסקרטי של פינוי כלבים וחתולים מתים 24/7. גם בשבת ובחגים. המחיר כולל חיטוי והדברה.

פינוי חולדות ועכברים מתים בכפר סבא

בעקבות כל הדברה של מכרסמים יש לצפות הופעתם של פגרים של עכברים או פגרים של חולדות. ריחות חזקים של חיה מתה, בייחוד בקיץ, עלולים לשבש את החיים עד כדי נטישת הבית לזמן מה. מבחינתכם, איתור מדויק של החולדה המתה, פינוי הפגר וחיטוי המקום ישיבו את החיים למסלולם. חברת “המושיע פינוי פגרים” תעניק לכם שירותי פינוי פגרים של עכברים וחולדות בכפר סבא.

חילוץ יונה תקועה פינוי יונים מהגג בכפר סבא

בעיות של יונים בכפר סבא פותרים עם רשתות נגד יונים. למרבה הצער היונים נתקעות ברשת. מדוע? כי יונים מתעקשות לחזור לאזור הקן או כלואות בתוך הגג ומנסות לצאת החוצה. יונה תקועה ברשת היא מחזה לא נעים וכואב. חילוץ מהיר של היונה או פינוי יונים מהגג ימנעו היווצרות של פגרים של יונים בכפר סבא וריחות חריפים של פגרים. חברת “המושיע פינוי פגרים בכפר סבא” מפנה פגרים של יונים מהגג ומסלקת פגרים של יונים שנכלאו שם.

יש לי שאלה?

שאלות בנושא פינוי פגרים

תעריף פינוי של פגר כ- 400₪ בממוצע. ישנם פגרים שמחיר הפינוי שלהם יהיה נמוך יותר ויהיו פגרים שעלות הפינוי שלהם תהיה גבוהה יותר. כמובן שיש משתנים נוספים שישפיעו על מחיר פינוי פגר כגון: מרחק הנסיעה, גודל הפגר, הקושי שבאיתור הפגר וכמובן היום בשבוע או שעת פינוי הפגר. פינוי פגר בשבת או פינוי פגר בחג מחירו יהיה גבוה יותר.

כדי להעלים ריח של פגר שלא אותר אנו לא ממליצים להשתמש בתמיסות של אבקת אפייה או סודה לשתייה. המלצה שלנו היא דבר ראשון לעשות מאמצים לאתר את הפגר ומייד לבצע חיטוי. אם הריח עדיין נשאר ההמלצה שלנו היא להשתמש בסופח ריח EARTH CARE איכותי.

נשמח להעניק לכם שירות של איתור פגר או איתור נבלה. צלצלו והזמינו שירותי איתור פגרים ונבלות של חולדות, כלבים, חתולים יונים וגם עורבים בצורה מקצועית כולל חיטוי והדברה על ידי מדביר מקצועי עם רישיון.

פגר של כלב לעולם לא משליכים לפח. כלב שמת קוברים או מעבירים למטמנה של שירותי הוטרינרייה. אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו.

פגרים ונבלות אנחנו מעבירים למטמנה מיוחדת.

אנחנו מעניקים שירותי פינוי פגרים ונבלות של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים, עורבים ושאר ציפורים.

שירות פינוי הפגרים בתשלום ובמחיר מוזל

חיטוי כמובן, וגם הדברה. אנו מעניקים שירותי חיטוי לפי שיקול דעת במקום. 

בוודאי, יש לנו רישיון הדברה. וגם חיטוי. הדברה תבוצע לאחר ניטור. במקרה של פינוי פגר יונה נוכל לבצע הדברה נגד קרציונים. בשאר המקרים נבצע הדברה של רימות, הדברה לזבובים או הדברה לפרעושים.

 
Call Now Button