סופח ריח

סופח ריח טבעי - מנטרל ריחות - סופג ריח עובש

חדש בישראל, סופח ריח הטוב בעולם. סופג ריחות ומעלים ריחות רעים של צואת ושתן של חתולים וכלבים.
המוצר הייחודי סופח ריחות ומטפל בכל מפגע ריח. מנטרל ריח עשן סיגריות. סופח ריח חריף של פגר, שתן של עכברים וחולדות. הסופג מנטרל, סופג ומעלים ריחות רעים מהמקרר או ריחות מהשטיח. עשיתם הדברה נגד עכברים ועכשיו עולים ריחות רעים? זה הזמן להזמין שירותיפינוי פגריםולתלות סופח ריח איכותי. המוצר מעולה לספיגת ריח של פגר חולדה לאחראיתור פגר.

פועל בדיוק כמו ספוג

עכשיו במבצע רק 150₪

מנטרל ריחות

עובש במזגן – ריח של טחב מהמזגן

אם המזגן מדיף ריח רע אז כנראה יש הצטברות של עובש בתוכו. ריח של עובש במזגן מעיד על רטיבות במזגן. אם בוקע ריח לא נעים מהמזגן אז כנראה הצטברה כמות לא מבוטלת של לחות בתוך המאוורר שלו. תעיפו מבט לתוך התריסים של המזגן ותבדקו האם יש כתמים שחורים שמבצבצים משם. אם כן אז הריח הלא נעים מגיע כנראה משם. אם אתם לא מתעצלים אז תנקו מדיי פעם את התריסים ואם לא, אנו ממליצים לתלות את סופח ריחות המעולה שלנו.

ריח של עובש בבית

כתמים שחורים על התקרה או על הקירות מעידים על עובש בבית שבדרך כלל נובע מחוסר איוורור או מנזילה של מים. האזורים המועדים הם החדרים שאין בהם איוורור מספק. תדאגו לאוורר את המקלחת בייחוד בחורף היטב ותפתחו את החלון או שתפעילו מאוורר שייבש את הלחות במקלחת. אם עדיין יש ריח של עובש תזמינו אינסטלטור שיבדוק האם יש נזילה במערכת המים בבית שלכם או האם יש נזילה מהשכן. אז עד שריח העובש ייעלם הפתרון המומלץ הוא לתלות סופח ריחות רעים שמטפל גם בעובש בבית.

ריח של סיגריות בבית

קשה מאוד להיפטר מריח של סיגריות. יתרה מזאת, גם אם תפתחו את כל החלונות בבית ריח העשן של הסיגריות לא יעזוב אתכם. ריח הסיגריות נספג בקלות יתר לקירות, לווילונות ולבגדים ולא נוטש בקלות. גם לא יעזור לכם אם תרוקנו את המאפרות כל יום ותשטפו את כל הבית. לסיכום, ריח עשן סיגריות חזק מכל דבר. למעשנים שביניכם אנו  ממליצים לתלות דרך קבע את סופח ריחות רעים שמעלים ריחות עשן סיגריות. מנטרל הריח האיכותי שלנו ידאג לספוג היטב את כל ריחות עשן הסיגריות בבית.

ריח של נבלה בבית

ריח של נבלה עלול לתעתע משום שקשה מאוד לאתר אותו. לא פעם אנו בטוחים שיש משהו שמת בבית אבל מתברר בסוף שזה אוכל מקולקל שנזרק לפח האשפה. תבדקו גם אם יש סתימה במערכת הביוב והצחנה עולה יש לבית שלכם כי אירועים כאלה שכיחים מאוד. אם ריח הנבלה נמשך אחרי שניקיתם היטב את פח האשפה אז יכול להיות מאוד שמשהו התפגר איפשהוא בבית.

מנטרל ריחות שתן וצואת חיות מחמד

כל בעל חתול יודע היטב עד כמה ריחות השתן קשים להסרה. המוצר שלנו מיועד למצבים בהם החתול עושה את צרכיו מחוץ לארגז החול. סופח הריח שלנו מושך אליו את ריח שתן וצואת החתולים עד להעלמה מוחלטת. סופח ריחות שתן החתולים המהפכני שלנו מנטרל את הריח לאורך זמן.

סופח ריחות מחיר

עכשיו במחיר מבצע לפני הפסח והקיץ במחיר זול. סופח ריחות מחיר 150₪ בלבד. מנטרל הריחות עכשיו במחיר זול יותר אבל בעונת הקיץ גוברת הדרישה והמחיר חוזר להיות המחיר הרגיל שהוא קצת יקר יותר. נצלו את המבצע וריכשו סופג ריח טבעי בתעריף זול יותר. 058-5558896

EARTH CARE סופח ריח היחידי שמושך את הריח לתוכו

שולפים ותולים

EARTH CARE מעלים הריחות הנוח ביותר לשימוש. אין צורך במתקין. מוציאים את סופח הריחות מהשקית ותולים באזור שבו נמצא הריח. כמה פשוט וקל. הריח אמור להיעלם תוך 24 שעות*

בשימוש ע"י מדבירים

מוצר מהפכני שכבש מדבירים רבים ברחבי העולם

חסכוני במיוחד

EARTH CARE מנטרל הריחות הטוב בעולם בעל כושר כיסוי רחב. כל שקית תלייה מספיקה לכסות שטח של כ- 9 מ"ר שזה שטח של חדר ממוצע בבית. כל שקית בבממוצע תספיק לספיגת ריחות במשך 3 חודשים.

סופח, סופג ומנטרל ריח של פגר או נבלה

סופח ומעלים ריח פגר של חתול, פגר של חולדה, פגר של כלב אפילו אם הפגר לא פונה מהמקום.

ידידותי לסביבה

סופג הריח EARTH CARE בטוח לשימוש בסביבת ילדים וחיות מחמד. סופח הריח עשוי ממינרלים טבעיים ואינו רעיל כלל. עד כדי כך שבתום השימוש ניתן להשתמש בתכולת השקית כדשן לגינה.

סופח ריחות רעים
מנטרל ריחות - מעלים ריחות - סופח ריחות
הוראות שימוש EARTH CARE ODOR: יש להסיר את עטיפת השקיק השקופה. יש לתלות בין 1-3 שקיקים בכל חדר בהתאם לגודלו ולעוצמת הריח (כל שקיק של סופח ריח מכסה שטח של חדר בגודל 9 מ"ר. חומר פעיל: Sodium aluminosilicate (מינרל טבעי)

סופג הריח הטוב מסוגו - מנטרל ריחות רעים - סופג ריחות של עובש - מעלים ריחות של פגרים ונבלות

כשהוא באריזה המקורית, סופח הריח יחזיק מעמד שנים. 
לאחר פתיחתו, מנטרל הריח  תקף לשלושה חודשים. שקיקי סופח הריח משמשים כמעין ספוג שמסוגל לספוג כמוח גדולה של ריחות לא נעימים אבל מרגע שהתמלא, סופח הריח יפסיק לספוג ריחות רעים ויש להחליפו בחדש.

ברוב המקרים, אם הריחות הרעים עדיין שם כנראה שיש צורך להוסיף עוד שקיות של מנטרל ריחות. לדוגמא: במקרה של פגר של חולדה, ההמלצה לנו היא לתלות בחדר שלוש שקיות. ככל שתתלו יותר שקיות – יותר ריח רע ייעלם.

בדרך כלל תוך 24 שעות הריח אמור להיעלם.

סופח הריח EARTH CARE עדיף על הרבה מוצרים הנמכרים בשוק מכמה סיבות:

  • מחולל אוזון המשמש לטיהור ריחות רעים –  מחולל האוזון מאוד יקר ודורש אדם שיתפעל אותו ובשימוש ממושך עלול לגרום נזק לריפודים ולריהוט בבית. אי אפשר לשהות או לעבוד בחדר כל עוד המכשיר נמצא בשימוש.
  • מנטרל ריחות על בסיס אנזים – האנזים מגיע בתרסיס רטוב העלול להיות רעיל. חלה חובה לרסס את האנזים ישירות על כל משטח שמפיץ את הריח. זה אומר שכל משטח שבא במגע עם הגורם לריח כגון שטיחים רהיטים וכו’ חייב להיות מרוסס ומורטב כהוגן שזה יוצר מצב לא נעים בבית.
  • תרסיסים כימיים – תרסיסים כימיים המיועדים לספוח ריחות רעים עלולים להיות רעילים, הם יקרים מאוד והעלות של היישום שלהם גבוהה. התרסיסים הכימיים לא מעלימים את הריח אלא רק מסווים אותו עם כימיקלים.
  • סודה לשתייה – ההשוואה בין סופח הריח EARTH CARE לבין סודה לשתייה או אבקת אפייה היא לא רצינית זה כמו להשוות בין ספוג לאריח קרמיקה בספיגת מים. סופח הריח EARTH CARE חזק לאין שיעור ביכולת לספוח ריח מסודה לשתייה או אבקת אפייה.

לא. מנטרל הריחות EARTH CARE לא רעיל כלל והוא עשוי חומרים מתכלים שמתפרקים בצורה ביולוגית ולכן סופח הריח שלנו בטוח יותר מהשאר לשימוש בקרבת בני אדם וחיות מחמד.

ברגע שסופח הריח EARTH CARE סיים את תפקידו, ניתן לפזר את האבקה בגינה או על הדשא משום שהוא מכיל שיכול לדשן את האדמה. ניתן גם להשליך את סופח הריח לאשפה.

* המידע המוצג באתר זה נלקח ישירות מאתר היצרן. ט.ל.ח

Call Now Button