לוכד עכברים תל אביב

תופס עכברים תל אביב
תופס עכברים תל אביב

שירותי לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים מקצועי

דחוף לכם להזמין לוכד עכברים בתל אביב? המושיע היא החברה המובילה בארץ בתחום לכידת עכברים בידיים. אנחנו בחברת המושיע מעניקים שירותי לכידת עכברים בתל אביב למעלה מ- 30 שנים. השירות ניתן לפרטיים ולמגזר העסקי בכל שעות היממה.- בלילה וביום ואפילו אחרי חצות. ביחס למחירי השוק המחירים שלנו מאוד נוחים ואפילו זולים ביחס לשאר המתחרים. השירות הניתן לך הלקוח הוא המוצלח והיעיל ביותר מאחר ומדובר בלכידת עכבר במקום עם כפפות. ניתן גם לקבל שירות של הצבת מלכודת לעכבר בתל אביב, פיזור רעלים ואיטום נגד חולדות ועכברים על ידי מומחה לעכברים וחולדות.

לכידת עכברים בתל אביב היא עניין של שיגרה אצלנו כי בעיר תל אביב יש מכת עכברים. זה היכולת שלהם להסתנן דרך פתחים קטנים ולהתחבא בסדקים בקירות. אנו מקבלים עשרות קריאות של לקוחות מרוצים כי בכל קריאה של עכבר אנו מצליחים לבצע לכידה מוצלחת ולכן המלצות נשלחות לכולם. 

מחפשים לוכד עכברים וחולדות בתל אביב? אנו המומחים מס’ 1 בארץ.
לוכד עכברים עם אחוזי תפיסה מוכחים 
אחראים לעכבר עד ללכידה 
פינוי פגרים ונבלות בתל אביב 
30 שנות ותק בתחום לכידת עכברים וחולדות 
ניתן לקבל שירותי איטום נגד ממכרסמים [עכברים וחולדות] 
הצטרפו לאלפי לקוחות בתל אביב וגוש דן שנפטרו מבעיית העכברים והחולדות לצמיתות 

מה חשוב לדעת לפני שמזעיקים לוכד עכברים

יש מספר עניינים שחשוב לקחת בחשבון טרם הזמנת לוכד עכברים בתל אביב. ראשית היא העובדה שעל מנת לתפוס את העכבר חייבים לזכור את המיקום הספציפי שלו האחרון שאתם זוכרים. ללא ספק הלוכד שלנו יבצע סריקה מדוקדקת בבית אבל המידע הזה יקל עליו בתהליך הלכידה. אם העכבר מתחבא בארון החשמל בדירה או חלילה נמלט מהדירה ואז הוא יחזור להתחבא במקום אחר בקיר גבס או בתעלות בבית. 

אם הלוכד לא הצליח לתפוס במקום את העכבר הוא לא יעזוב בידיים ריקות. אנו לא מעוניינים להותיר את אובדי עצות היכן מסתתר העכבר לכן נציב מלכודות ייחודיות ללכידת עכברים. בנוסף, לוכד עכברים בתל אביב ימליץ לכם לבצע הדברת עכברים בתל אביב עם פיתיונות מיוחדים לעכברים וחולדות. בשיטה זו נצליח לתפוס הרבה עכברים בחצר או בגג.

עכבר או חולדה?

בזמן שאתם מחייגים אלינו לקבלת שירות של לכידת עכברים בתל אביב נסו לתאר לנו את סוג המכרסם שראיתם. לנו מאוד חשוב לדעת האם זה עכבר או חולדה כי כמעט כולם מתבלבלים בין חולדה לעכבר ובין עכבר לחולדה. אפשר להבדיל בין חולדה לעכבר בקלות כי חולדה גדולה יותר מעכבר. עכבר בוגר בגודל של הזרת וחולדה בגודל כף יד. חולדה משאירה גללים בגודל חרצן זית ולעכבר גללים בגודל של גרגר אורז.

לוכד עכברים בתל אביב 24 שעות

לוכד עכברים צריך להעניק שירותים כל שעות היממה כי אין לדעת מתי תחדור חולדה סוררת הביתה. הסיבה ברורה למדי כי עכברים וגם חולדות פעילים בעיקר בשעות הלילה ואלו השעות שצפוי שתיתקלו בעכברים. חולדה מסוגלת גם לטפס על מגדל בתל אביב ולהתמקם בתוך מסתור כביסה כי היא רוצה לאכול ביצים מהקן של יונים. לכן אנו ממליצים לבצע ניקיון יסודי של מסתור הכביסה ולסלק את היונים משם וגם לבצע ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה. בניגוד לשאר החברות בשוק, המושיע חברה מקצועית לפינוי פגרים וללכידת עכברים וחולדות תעניק שירותי לכידת עכברים 24 שעות ביממה. זה היתרון היחסי שלנו על שאר החברות שלא מספקות שירותי לוכד עכברים בכל שעות היממה. לכן מומלץ לחפש רק חברה רצינית שמאפשרת מתן שירותי לכידת עכברים בכל שעות היממה. 

איתור פגר מחיר
תופס עכברים תל אביב
Call Now Buttonחייגו או ווטסאפ