לוכד עכברים

המושיע מעניקה שירותי לוכד עכברים [לוכד חולדות] 24/7

הערה: המאמר באתר זה נכתב על ידי לוכד חולדות מקצועי ולא על ידי כותב מאמרים לקידום אתרים שבחיים שלו לא ראה זנב עכבר או חולדה ואין לו מושג על מה הוא כותב.

לוכד עכברים מחיר

לוכד עכברים מקצועי

מחפשים המלצה על לוכד עכברים מקצועי [לוכד חולדות]? רוצים לדעת כמה עולה לתפוס עכבר?  תקראו ותחליטו בעצמכם.
עכברים וגם [פגרים של עכברים] נפוצים בכל מקום גם בבית וגם בחצרות של בניינים. אבל זה לא משנה אם מדובר בסוג של עכבר שדה או עכבר הבית, תמיד יש חשש שיסתובבו לנו בארונות עכברים. מה עושים במקרה שנכנס עכבר לבית? אתם חוששים שהעכבר יתקוף וינשך את התינוק במיטה? במקרים הללו מומלץ לא להילחץ או להיכנס לפאניקה. מומלץ לשמור על קשר עין רציף עם העכבר עד לסיום לכידת עכבר.

לוכד עכברים [לוכד חולדות] מקצועי מטעמנו בעל 20 שנות ניסיון יגיע במהירות שיא ללכוד את העכבר ויסלק אותו לצמיתות מהבית. אז אם אתם מחפשים לוכד עכברים מומלץ באזור מגוריכם 24 שעות ביממה שבתות וחגים? הגעתם לחברת “המושיע” המומלצת ביותר בארץ שתפתור את בעיית העכברים בבית לצמיתות בסיוע של לוכד עכברים עם 20 שנות ניסיון. תפיסת העכבר תתבצע בזהירות מירבית עם כפפות מיוחדות. אם העכבר הספיק להימלט ולהיכנס לחור שממנו יצא, נציב מלכודת עם פיתיון לוודא שייתפס מהר.

שירותי לכידת עכברים וחולדות ללא מלכודת

לוכד עכברים מומלץ ומתוחכם

לוכד מכרסמים עם כפפות ללא מגבים ובלי לרסק את הבית

לוכד חולדות עם רישיון - אופציה להדברת עכברים והצבת מלכודות

לכידת עכברים במחירים הזולים ביותר בהתחייבות

לכידת עכבר בכל שעה 24/7 שבת וחג

איך תופסים עכבר

מה מושך עכברים

למה דווקא אצלי יש עכברים?

אז אם אני אישה כל כך נקייה איך זה שדווקא אצלי יש עכברים ולא אצל השכן? מה מושך עכברים אליי הביתה? מה מושך עכברים למלכודת ששמתי במטבח? כיצד לוכדים עכבר? נענה על כל הסוגיות.
עכברים וגם חולדות חיים בסביבת בני אדם שנים רבות, הם נחשבים מכרסמים סמוכניים. [סמוכים לשולחנו של האדם] גם אצל האישה הכי נקייה בעולם צצים פה ושם עכברים או חולדות. תקרצפו את המטבח מבוקר עד ליל עם 100 עוזרות בית ובכל זאת תמצאו עכבר בארון הבגדים. אין כאן אמיתה אחת ברורה ויש להתבונן בכל מקרה לגופו.

אל תתנו צ’אנס לעכברים

כדי להתקיים זקוקים עכברים לאוכל, מים ומקום לשים ת’ראש אחרי יום מתיש. זה הכל! רק תנו להם צ’אנס והם בעניין. עכברים מתרבים במהירות שיא והגדולים עוזבים את הקן מהר ומחפשים מאורה חדשה. רק תנו להם את ההזדמנות והם שם. השארתם דלת או חלון פתוח? אכלתם אותה. האמת, כשעכבר רוצה להיכנס לבית, אף אחד לא יעצור אותו. עכברים כל כך קטנים ומסוגלים להשתחל לכל בית דרך המסילות של החלון, זה ממש לא כוחות. עכברים חייבים מחבוא צר ואפל כדי לשרוד בבית. בלי מקום מסתור נוח אין סיכוי שהם יישארו שם. אם עכברים לא מוצאים את המקום הקטן והצר הם יעברו לבית של השכן. אז מה אפשר לעשות כדי למנוע כניסת עכברים לבית?

לא להשאיר דלתות וחלונות פתוחים בלילה או בזמן היעדרות מהבית. תוודאו שהמרחק בין החלק התחתון של הדלתות החיצוניות לרצפה לא גדול מ-6 מ”מ. תאטמו פתחים של צנרת מזגנים או צנרת של הגז, עכברים עלולים לחדור משם בקלות.

ואם עדיין לא הצלחתם להתמודד לבד – תזמינו אותנו לניטור עכברים

מה מרחיק עכברים

חומר שמרחיק עכברים

“מרחיק עכברים” הוא איש מקצוע מתחום המכרסמים. אין שום חומר שמרחיק עכברים, למרות שרבים בטוחים שאפשר לקנות בחנות חומר להרחקת עכברים. יש מדבירים שמטעים ומספרים שיש חומר שמרחיק עכברים. למעשה, הם שמים רעל לעכברים שגורם לפגרים וסירחון מיותר בבית ואז צריך להזמין שירותי איתור פגרים והמחיר רק עולה. מה שירחיק את העכברים אלו פעולות נכונות שיבצע מרחיק עכברים מקצועי. מרחיק מקצועי ומנוסה יבצע ניטור עכברים וימסור הנחיות לטיפול בהתאם לתוצאות הבדיקה.

יש ריסוס נגד עכברים או חולדות?

ריסוס נגד עכברים או ריסוס נגד חולדות קיים רק בתוצאות החיפוש להדברת עכברים בגוגל. ריסוס היא פעולת הדברה לפרוקי רגליים [בפי העם חרקים].
נגד “חרקים – מזיקים” נרסס נוזל, תכשיר הדברה, שקוטל אותם במקום. במקום ריסוס  נגד עכברים [ריסוס נגד חולדות] אנו משתמשים במונח הדברת עכברים או לכידת עכברים על ידי לוכד עכברים מקצועי.

איך מאתרים עכברים?

כדי להבין אם אתם משוחחים עם לוכד עכברים מקצועי, שימו לב לאופן שבו הוא מתשאל אתכם. לוכד מנוסה יודע בוודאות כיצד לוכדים עכבר בדרך הנכונה. הוא מתשאל את הלקוח מספר רב של שאלות מקדימות כדי להבין בבירור איך מאתרים את העכבר הסורר. מאחר ותופס חולדות מנוסה מכיר היטב את דרך החיים של עכברים הוא לא יתחקר אתכם על מסלולי ההליכה של עכברים או חולדות. השאלות שישאלו יתמקדו במקום המסתור האחרון שבו נצפה העכבר ומתי היה קשר העין האחרון איתו.

 לוכד עכברים או מדביר עכברים?

היזהרו ממתחזים ומשרלטנים – כאלו יש לרוב. לוכד חולדות מנוסה ומקצועי לעולם לא יבטיח הבטחות שווא שהוא לא יוכל לעמוד בהן. אם הוא מבטיח שיציב מלכודות קפיץ לעכבר או תחנות האכלה עם רעל אז כנראה שהוא לא לוכד אלא מדביר. לוכד עכברים מקצועי מגיע עם כפפות כדי לתפוס את העכבר או החולדה בחיים. הרבה לוכדי עכברים מצטלמים עם פגר של עכבר שמצאו ברחוב כאילו תפסו אותו.

לוכד עכברים מקצועי ישקול להציב מלכודות קפיץ רק לאחר שמיצה את כל אפשרויות הלכידה. כלומר, לוכד העכברים ביצע סריקה מדוקדקת ומקיפה לכל מקומות המסתור שבהם יכול להסתתר העכבר הקטנטן. חובה גם לסרוק את האזורים החיצוניים גם במסתור הכביסה. כי באזור הזה חולדות אוהבות לרבוץ כי הן מחפשות אחרי ביצים של גוזלים של יונים. בסיטואציה כזו יש לשקול פינוי פגרים של יונים וגם ניקוי צואה של יונים במסתור הכביסה. זה השלב שבו אנו יודעים כי העכבר נשאר במחבוא או נמלט החוצה על נפשו ומציב מלכודות ללכידת העכבר. הרעיון מאחורי המלכודות לעכברים הוא שהעכבר יצא מהמחבוא כי הוא רעב וצריך לחפש מזון. או אז יימשך העכבר למלכודת שמכילה פיתיון וייתפס בה.

לוכד עכברים מחיר? 150-600₪

סקרנים לדעת כמה עולה ללכוד עכבר? מחיר תעריף לכידת עכבר משתנה בהתאם לקושי, למרחק ולשעה. מחיר לכידת עכבר כולל בתוכו הצבת מלכודות במקרה שהעכבר או החולדה נמצאים במקום לא  נגיש. אם העכבר נתפס במקום אז הסיפור מאחורינו וצריך לשקול אולי להציב רעל כדי למנוע הישנות המקרה. אם רצונכם רק ברכישת מלכודת להצבה עצמית יש מחיר בהתאם. אנחנו גם ערוכים להציב רעלים [הדברת עכברים] לאחר שנערוך ניטור מקיף ונוודא שאכן יש עכברים בבית ואז נענה לכם כמה עולה ללכוד עכבר.

לכידת עכברים 24 שעות מהיום להיום.

עכברים וגם חולדות פעילים החל מרדת החשיכה. בשעות הלילה הם מחפשים אוכל ואלו גם השעות שסביר שניתקל בהם בחדר השינה או במטבח. ראיתם את עכבר הבית או עכבר השדה מטיילים על השיש במטבח? אל תחשבו פעמיים והזמינו מייד שירותי לכידת עכברים מהיום להיום. חברת “המושיע” מעניקה שירותי תופס עכברים מהיום להיום שבתות וחגים 24 שעות ביממה כל היום ועד שעות הלילה המאוחרות ברצף. שירותי החברה ניתנים במחירים זולים ומשתלמים לכל כיס שאין דומה להם בשום חברה הפועלת בתחום לכידת עכבר. במסגרת השירות יגיע לביתכם תופס עכברים מומלץ שיתפוס את העכבר במקצועיות או לחילופין יציב מלכודת לעכברים וכך תיפטרו מהמטרד.

Call Now Buttonחייגו או ווטסאפ