לוכד עורבים

לוכד עורבים
לוכד עורבים - עורב אפור

תוכן העניינים

הרחקת וגירוש עורבים מהחצר והמרפסת

עורב פצוע בחצר, מה לעשות? לוכד עורבים

לכידת עורב פצוע

מדי פעם נוחת בחצר שלנו עורב פצוע או גוזל עורבים פצוע שנפל בטעות מהקן. לרוב, העורב רק נמצא במצב של הלם או המום רגעית ותוך פרק זמן קצר ישוב לאיתנו כאשר לוכד עורבים יעביר אותו למקום בטוח ומוגן ממזג אוויר קיצוני. היו בעבר מקרים של עורבים שהתאוששו באורח פלא בעקבות תאונה קשה.
המקרים הנפוצים שבהם עורבים נפצעים הם: התנגשות בחלון זכוכית, בגדרות תיל, פגיעה מרכב חולף. ראיתם עורב שחווה תקיפה של חתול רחוב ונראה שסיים את חייו? תתפלאו, ייתכן שהעורב בסך הכל מותש ובעוד מספר רגעים ישוב לאיתנו. הברנש המסכן יחזור לעצמו במהירה ומייד יפרוש כנפיים. במידה ולא, שירותי הרחקת עורבים נדרשים. לוכד עורבים מטעמינו יגיש לכם סיוע מהיר של הרחקת עורבים מהחצר.

מיני עורבים בישראל

אילו סוגים של עורבים קיימים בישראל?

בישראל קיימים שמונה סוגים של עורבים:

  1. עורב אפור.
  2. עורב הודי.
  3. עורב שחור.
  4. עורבני.
  5. עורב חום עורף.
  6. עורב קצר זנב.
  7. עורב מזרע.
  8. קאק.

עורב אפור - לוכד עורבים המושיע

עורב הודי

שניים מהם, [עורב הודי, עורב אפור] נחשבים כמזיקים תברואיים וחקלאיים בעיקר. לפיכך, חוק חיות הבר אינו חל עליהם.
ששת המינים הנותרים נחשבים ומוגדרים כחיות בר מוגנות שכל פגיעה בהן היא בניגוד לחוק.

טיפול בעורב פצוע

ללא היסוס, יש להעביר עורב פצוע לבדיקת וטרינר או לשירותי תנו לחיות לחיות. לוכד עורבים מטעמנו יוכל לסייע לכם במידת הצורך ויעביר את העורב הפצוע בכלוב לשם קבלת עזרה מקצועית.
הימנעו מכל ניסיון להאכיל עורב פצוע, מצבו רק יחריף.
הניחו לפני העורב כלי שטוח עם מים על מנת שיוכל לשתות בעצמו אך אל תכריחו אותו לעשות כך.

עורב פצוע

✔️ לכידת עורבים במחיר הכי זול!
✔️ הרחקת עורב מהמרפסת ומהחצר
✔️ לוכד עורבים בשבת וחג 24/7
 
חייגו  058-5558896 לשירותי לוכד עורבים או לוכד יונים מקצועי והומני וגם שירותי פינוי פגרים

עורב פצוע

הרחקת וגירוש עורבים באופן עצמאי

מוצרים להרחקת עורבים

ישנה אפשרות להרחיק באופן עצמאי עורבים מטרידים או מרעישים. עורבים אינטליגנטים וחכמים מאוד, זו הסיבה כי הרחקת עורבים או גירוש עורבים היא משימה לא פשוטה. נסקור בפניכם את האמצעים של הרחקת עורבים הנמכרים בשוק [הערה: אנחנו פחות מאמינים ביעילות האמצעים הללו:

⇐ דחליל עורב מת –

דחלילים מפלסטיק [עורב דמה מפלסטיק] מרתיעים עורבים מלהתקרב. הדחליל הוא בעצם עורב מת שתלוי הפוך וככה העורבים יבינו שאזור זה מסוכן עבורם.

⇐  דוקרנים עשויים מנירוסטה לגירוש והרחקת עורבים –

דוקרני נירוסטה הוא אמצעי הומני להרחקת עורבים משום שאינם פוצעים את העורבים אלא רק גורמים להן אי נוחות בלבד. חשוב להבהיר כאן כי יש לבחור דוקרנים להרחקת עורבים עם בסיס מתכתי.  אנו נימנע מלרכוש דוקרני נירוסטה המשמשים להרחקת יונים [דוקרנים עם בסיס פלסטיק] אינם מתאימים לגודלם של העורבים. מומלץ לקבע את הדוקרנים הללו עם ברגים ולא עם דבק כדי שהעורבים לא יבעטו בהם וינתקו אותם.

⇐ שימוש בקפיץ מקפיץ

קפיץ מקפיץ הינו פתרון מצוין לגירוש או הברחת עורבים משיפולי הגג, מאדני חלונות וממעקות. זה מתקן עשוי נירוסטה ובקוטר של 9 מ”מ המותקן בקלות לבסיס עם קליפסים וברגים.

⇐ דחליל ינשוף להרחקת עורבים

הינשוף הינו אויבו הטבעי של גוזל עורבים ולכן עורבים יעדיפו לקנן הרחק ממקום הצבת דחליל הינשוף שמפחיד אותם. ניתן לבחור בין ינשוף עם ראש קבוע או עם ראש מסתובב.

כמה עולה להרחיק עורב?

מחיר לוכד עורבים קצת יותר יקר ממחיר לוכד יונים והוא נע בין 300-450 ₪ בהתאם לשעה ולמיקום. מחיר לכידת עורב יכול אף לנסוק לאזור 700-1000₪ כשמדובר בשעת לילה או חג או סופ”ש.
מצד שני פינוי פגר עורב  זהה למחיר פינוי פגר יונים. לכידת עורב תתבצע על ידינו בשיטה הומנית וללא פגיעה נוספת בעורב הפצוע. העלות בשבת או בחג תהיה גבוהה יותר מאשר בשעות פעילות רגילות שם ההוצאה על גירוש העורב תהיה קטנה יותר

האם עורבים יכולים לתקוף? כיצד להתגונן?

פרחון עורבים

פרחון עורבים - גוזל עורבים בוגר

חילוץ עורב פצוע וצולע בחצר או גוזל עורבים פצוע וחסר אונים שנפל בטעות למרפסת, הוא אירוע מפחיד ולא נעים.
מחד, אנו רוצים להגיש עזרה לעורב הפצוע. מאידך, אנו נרתעים מלהתקרב אליו. האינסטינקט הראשוני הוא  להחזיר אותו אל הקן אך האיום המרחף של חברי הלהקה הכועסים מנצח.
האם עורבים יכולים לתקוף? התשובה היא כן, עורבים אכן מסוגלים לתקוף אבל לא סתם. ישנן מס’ סיבות מדוע עורבים תוקפים בני אדם:

עורבים עלולים לתקוף אזרחים תמימים שאוחזים בידיהם גוזל עורב פצוע שנפל מהקן. האזרחים ההמומים נתקלים בהתנגדות נמרצת מצד הוריו ושאר חברי הלהקה הזועפים ששומרים עליו בחירוף נפש.

עורבים מסוגלים לתקוף כל מי שמסכן את הקן שלהם.

עורבים הינם טריטוריאליים, כלומר, שומרים בקנאות וחירוף נפש על אזור הקינון ועל חברי הלהקה. גוזל עורב [פרחון] משווע להוריו לאחר שאיבד שיווי משקל ונפל מתוך קן עורבים לאדמה או למרפסת בשעת אימוני התעופה. הוריו ושאר חברי הלהקה נזעקים במהירות לשמע קולות המצוקה כדי להגן עליו וירימו קול צווחה רמה על כל זר שיתקרב אליו.  

לוכד עורבים מקצועי

האינסטינקט הראשוני של כל אדם שחומל על בעלי חיים הוא להשיב את העורב הפצוע למשפחתו או להביא אותו לווטרינר לטיפול רפואי. אז מה עושים? מומלץ לא להציק לעורב כדי שלא תסומנו ותותקפו בעתיד על ידי שאר החברים. לא כל אחד יכול להיות לוכד עורבים ולכן הדבר הנכון לעשות הוא לא להתקרב לגוזל או לעורב שנמצא במצוקה ועדיף להתרחק מהמקום בשקט ולהזעיק גורם מקצועי שיטפל באירוע.

אין לכם למי לפנות? מקנן בכם פחד מעורבים? לכידת עורב מרתיעה אתכם?
“המושיע” יעניקו לכם שירותי לכידת עורבים באופן מידי וללא דיחוי. לוכד עורבים מקצועי מטעמינו יגיע בכל שעה 24/7 שבת וחג. אנו לוכדים עורבים בצורה הומנית ומשיבים אותם לטבע. במידת הצורך נעביר את העורבים לגורמי רשות הטבע והגנים. אם מדובר באירוע של עורב פצוע אזי נעביר אותו לווטרינר להענקת טיפול רפואי.

שאלות נפוצות בנושא לכידת עורב

עלות לוכד עורבים ממוצעת נעה בין 300-450₪.
בשעת לילה, בסופ”ש, בשבת ובחגים המחיר מרקיע עד 1200₪.

מסוכן. אנחנו אמיצים!
עורב פצוע או גוזל עורבים מקבל הגנה מהוריו ומחברי הלהקה

error:
Call Now Button