לוכד יונים

לוכד יונים
לוכד יונים הומני “המושיע”

תוכן העניינים

לוכד יונים הומני

חברת “המושיע” מציעה לכם שירותי לכידת יונה שנתקעה ברשת. היא גם היחידה שגם תציל אתכם 24 שעות שבת וחג וגם תגיע אליכם עם לוכד יונים מקצועי. הלוכד שלנו גם יסלק את קן היונים ממסתור הכביסה ובנוסף ילכוד את היונה שנתפסה ברשת. מרחיק יונים מנוסה מטעם “המושיע” יושיעו אתכם מהצרה שנקלעתם אליה. לא לוכד אכזרי שרק הורג את היונה אלא כזה שמרחיק אותה באופן הומני. יתר על כן, לוכד יונים הומני יגיע אליכם תוך פרק זמן קצר, יחלץ את היונה וירחיק אותה ללא פגע. בנוסף לכך תקבלו שירותי חיטוי והדברה באזור הקן  כדי להדביר קרציוני יונים וטפילים שנותרו. תזכרו, מדביר מפזר רעל ליונים – מרחיק יונים הומני גם לוכד את היונה וגם משחרר אותה לחופשי.

מחפשים לוכד יונים? אנו המומחים מס’ 1 בארץ.
פינוי יונים מחיר מ-150₪ עם אחוזי לכידה מוכחים.
מדביר בכיר עם רישיון ולוכד מוסמך.
לכידת יונים ושחרור לטבע.
30 שנות ותק בתחום סילוק יונים.
פינוי יונים מהגג, פינוי גוזלים, פינוי קן יונים. 
היזהרו ממתחזים ושרלטנים שבחיים לא ראו יונה מקרוב!

לכידת יונים 24 שעות שבת וחג

לכידת יונים – איך לוכדים יונים

יונה תקועה ברשת מסתור כביסה הוא מחזה לא נעים. לנו יש פתרון: מגרש יונים מיומן ומקצועי שיודע כיצד לשלוף את היונה ללא פגע. לוכד יונים 24 שעות או לוכד עכברים תל אביב שמגיע ללקוח עם כפפות שמגינות עליו ותופס את היונה ומשחרר אותה לטבע  בחזרה. בנוסף לכך, אנו נשתדל להימנע מפיזור רעלים ליונים כי זה לא הומני וגם לא אכזרי. מעוניינים לדעת איך לוכדים יונים? צרו עימנו קשר ונסביר לכם טלפונית 058-5558896 איך וכיצד לוכדים יונים.

לוכד יונים מחיר מ- 99₪
לוכד יונים מחיר

לוכד יונים מחיר מ – 350₪ במסתור כביסה או בגג רעפים

לוכד יונים בשבת מחיר מ- 500₪

במקרה של פינוי מספר רב של יונים. המחיר משתנה בהתאם למרחק, לקושי, ליום בשבוע ולשעה. רוצים לדעת בדיוק כמה עולה להזמין לוכד יונות ומה עלות לכידת יונה? התקשרו עכשיו לחברת “המושיע” כדי להעלים את מטרד היונים לצמיתות. חברת “המושיע”, החברה הארצית ללכידת יונים מציעה שירותי לכידת יונים מחיר משתלם על ידי איש מקצוע אחראי ומנוסה תוך הגעה מהירה ושרות יעיל באחריות.
המחירים אצלנו זולים יותר מאשר חברות אחרות שאינן מבצעות את לכידת היונה בעצמן אבל מצטיירות ככאלה שמעניקות שרותי מרחיק יונים. חברות אלו הן חברות אינטרנטיות שזה אומר ספקיות תוכן. החברות הללו חייבות לגבות מחירים גבוהים כי הן גוזרות קופונים שמנים על חשבון לוכד היונים ואתה הלקוח נאלץ לשלם יותר. אז כמה עולה להזמין לוכד יונים בזול? תעשו את החשבון בעצמכם ותיקחו את ההצעה המשתלמת ביותר.

פינוי קן יונים

כאשר יונים מתיישבות ומקננות  על חלון או מזגן יש לבצע פינוי קן יונים. מדוע? פשוט כי יונים חייבות לקנן במקומות נסתרים וגבוהים שם הן מוגנות.
 אדן חלון (סף חלון), מסתור כביסה, מזגן, כיס חלון הינם מקומות קינון אהובים על יונים. ברגע שיונים השתלטו תצפו לטינופת, סירחון ורעש בלתי פוסק. כמו כן, יונים שמקננות במזגנים גורמות לתקלות חשמליות ולבעיות של קירור במזגן.
הטיפול או ההתייחסות למקרה של קן יונים בבית חייב להיות מהיר ומיידי. כל השתהות מיותרת בפינוי קן יונים מחלון או מזגן עלול לעלות בפינוי פגר יונים ביוקר.
הפתרון הזול והמהיר הוא גילוי ואיתור מוקדם של קן היונים. לכן אנו ממליצים לבצע בדיקה שבועית לאיתור יונים בכל כיס חלון או מזגן בבית. מעבר לכך, יש לוודא שיונים לא הסתננו אל מסתור הכביסה למרות שמותקנת בו רשת נגד יונים.

לוכד יונים תל אביב

תל אביב עיר שוקקת וצפופה בבתי מגורים גבוהים. מן הסתם, זה לא מפתיע שרוב הבניינים בתל אביב סובלים מריבוי יונים על גג הרעפים או הגג השטוח. יונים צמאות, נוחתות על הגגות העיר ותרות אחר מי שתייה באזור דודי השמש והקולטים. וועדי בתים מתלוננים בפנינו כי יונים מטרידות אותן במסתורי הכביסה. לדבריהם, היונים מסתננות וחודרות את סבכת מסתור הכביסה [מגן הבטיחות] כי הוא רחב ומאפשר חדירה של יונים. מבקשים אותנו תמיד ללכוד את היונים שקיננו שם ולהרחיק אותן לטבע. בשלב השני נסגור הרמטית את מסתור הכביסה עם רשת נגד יונים.
לוכד יונים תל אביב אינו פוגע ביונה אלא רק תופס אותה כשהיא נלכדת ברשת של מסתור הכביסה. אחר כך צריך לאטום את הפתחים  בגג עם רשת כדי שהיונים בתל אביב לא ישובו לקנן.

מבריח יונים בתל אביב מקצועי ומיומן ואינו פוצע או הורג את היונים. יתרה מזאת, הוא מחלץ אותן בעדינות מהרשת ומשחרר אותן לטבע. כך מבצעים לכידת יונה הומנית בתל אביב.

שאלות נפוצות בנושא לוכד יונים

יונים נושאות עליהן וקטורים של מחלות איומות שעלולות לסכן בני אדם. יש לסלק את היונים מהר ככל שניתן.

כמובן, הלוכד לנו גם לוכד את היונה, מפנה את קן היונים, הגוזלים והביצים ומבצע ריסוס וחיטוי.

300₪ הוא המחיר הרגיל שאנחנו גובים עבור לכידת יונה או פינוי קן יונים. המחיר משתנה בהתאם למרחק, ליום, לשעה  ולמורכבות הלכידה.

  1. לנו יש כלי עבודה שאין לאחרים.
  2. אנחנו מנוסים יותר.
  3. אנחנו נותנים שירות גם בשבת ובחגים.
error:
Call Now Button