חיטוי נגד קורונה

טיפים והמלצות לחיטוי הבית נגד נגיף קורונה [covid – 19]

חומר חיטוי לקורונה

מחלת הקורונה - מהי "העברה טיפתית"?

העברה במגע קרוב – ככל שניתן לדעת, נגיף הקורונה מתפשט כתוצאה ממגע קרוב על ידי העברה טיפתית [טיפות שנפלטות במהלך השיעול, עיטוש או שיח].  בעברית פשוטה: אם אתם נמצאים בסמוך לנשא המחלה והוא משתעל לידכם, הטיפות הקטנטנות שנפלטות ממנו עלולות להדביק אתכם. הטיפות הללו יישארו במרחב למשך כמה שעות וכל אדם שיעבור בסמוך עלול לספוג אותן ולהידבק ב קורונה. הטיפות הנפלטות נדחפות למרחק די קצר באוויר ונוחתות על על רקמות ריריות של הנדבק. במקרה ושהה בחדר אתכם אדם החשוד כי נושא עליו קורונה, ההמלצה שלנו היא לבצע בחדר חיטוי נגד קורונה.

מה מומלץ כדי להימנע מהדבקה בקורונה?

 1. שטיפת ידיים –  הידיים הם הכלי הנפוץ ביותר להעברת נגיף הקורונה.  הם המכשיר העיקרי של העברה טיפתית של וירוסים וחיידקים. במהלך שיעול או נזלת, נפלטים מאיתנו רסיסי טיפות זעירים שנשארים בסביבה למשך כמה שעות ומהווים מוקד העברה לנגיף. לדוגמא: עגלת הסופר עליה אנו מניחים את הידיים, מושבי אוטובוס, ידית הדלת, כל אלה מוקדים של נגיפים שאנו אוספים אל גופינו. חטאו את המקום הללו וכמובן ריחצו בסבון ידיים.
 2.  אוורור – פתיחת חלונות ואוורור תקטין משמעותית את כמות החיידקים והנגיפים בחדר.
 3. הימנעו מהתקהלות – בזמנים קשים מומלץ לצמצם מגע עם כמה שפחות אנשים. הימנעו משהייה בקרב קהל רב. מגרשי כדורגל, אולמות אירועים, כנסים רבי משתתפים הם יעד מובהק להתפרצות. אדם נגוע בתוך קהל עלול לגרום להדבקה המונית, כך יקשה לרשויות לעקוב אחרי שרשרת ההדבקה.
 4. מגע עם חולה מאומתמגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.
   
  אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות למוקד 101 של מדא, לא להגיע למרפאת קופת חולים ולא לחדר מיון. במידת הצורך יגיע פרמדיק לבדיקות מעבדה לביתכם ולהמשך טיפול, על פי החלטת הרופא.
   
  מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות

חברת המושיע שמה לה למטרה לחטא על פי דרישה כל חלל פרטי או ציבורי נגד הנגיף. נכבד כל בקשה שלכם לחיטוי הקורונה ונעמיד לרשותכם צוות חיטוי. אנשי החיטוי מטעמנו [מדבירים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה] יערכו חיטוי בבתיכם או במקום העבודה שלכם. אנו ערוכים לבצע חיטוי במפעלים, מוסדות, אוטובוסים וכל זאת להגן על קהל הלקוחות וצוות העובדים. כך תוכלו להיות בטוחים יותר מהנגיף.

החל מ- 4 ₪ למ"ר

שירותי חיטוי לנגיף הקורונה- שירות מהיר

חיטוי לאוטובוסים נגד קורונה

alkyl dimethyl ammonium chlorid 10%

יעיל כנגד נגיף הקורונה

סימקסין X קוטל וירוסים - חומר חיטוי רב תכליתי על בסיס אמוניום רבעוני

מחטא משטחי עבודה | קירות ורצפות | מטבחים | מכונות שטיפה | כיורים ומקלחות

הלכה למעשה, איך מתבצע חיטוי נגד חיידקים* [ווירוסים]?

*קורונה אינו חיידק, הוא וירוס. אנו עושים שימוש בתכשיר חיטוי נגד חיידקים מומלץ המבוסס על כלור שמעולה לשימוש בסיבת אדם ונמצא כיעיל מאוד כנגד חיידקים הנמצאים בפגרים ונבלות של בעלי חיים. אנו עושים שימוש נרחב בסימקסין לאחר פינוי פגרים של בעלי חיים. כמובן שיש הוראות בטיחות שנמסור ללקוחות טרם ביצוע הפעולה אך אל חשש חומרי החיטוי נגד חיידקים נמצאים בשימוש זמן רב. נציין כי תכשיר החיטוי שנקרא סימקסין מכיל תרכובות אמוניום רבעוני אותו אנו מיישמים בסיוע מפוח חשמלי מיוחד ומרסס חשמלי מקצועי. צוות החיטוי יגיע לזירת האירוע ויבצע חיטוי יסודי על כל האלמנטים בחדר. כמובן שאנו לא מרססים דברי מזון או מכשירי חשמל, מקלדות, מסכי מחשב וציוד אלקטרוני רגיש – נעביר מטלית עם חומר חיטוי. חומר החיטוי לקורונה יעבור מיהול על פי הוראות היצרן וירוסס תוך שיקול דעת במתקן החשוד כנגוע.

חשוב לציין:

 • חיטוי נגד קורונה אינו מונע קורונה. אדם נגוע בקורונה שיכנס לאזור מחוטא – ידביק אותו מחדש.

 • חומר החיטוי אינו מחליף המלצות אחרות של משרד הבריאות ואינו בא במקומן. 
 • חומר החיטוי נותן מענה לאזורים שבהם היה חשש כי אדם נגוע שהה שם. לא תינתן שום אחריות על החיטוי מסיבות מובנות. 
 • ברגע שהצוות שלנו יעזוב את האתר ויכנס לשם לאחר כמה שעות אדם נגוע בקורונה נצטרך חיטוי מחדש. 

סימקסין חיטוי נגד קורונה

חומרי חיטוי מומלצים לווירוסים לשימוש בבית

אנו ממליצים לכם לבצע חיטוי נגד קורונה בבית לא רק אם היה חשש שאדם שנדבק בילה אצלכם בבית. אופציה נוספת שבה תחטאו את הבית כנגד חיידקים באופן עצמאי זה אם אתם חוששים שהבאתם את וירוסים הנגיף מבחוץ ואתם רוצים להגן על המשפחה. חומרי חיטוי מומלצים לקורונה לשימוש בבית מבוססים על אקונומיקה. תוכלו לרכוש באופן עצמאי תכשירי חיטוי מומלצים לשימוש בבית בחנויות המורשות אך חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש. גם במהלך החיטוי בבית חשוב ללבוש ציוד מגן כי חומרי החיטוי רעילים במידה מסוימת.

חיטוי בחומר סימקסין מספיק לקורונה?

כמובן שלא. חיטוי בחומר סימקסין לקורונה הוא לא ערובה שלא תידבקו בנגיף. סימקסין [חומר שמשתמשים בו לחיטוי נגד יונים במסתור כביסה] יעשה את העבודה בצורה מושלמת אבל זה רק ביטחון שכרגע הבית שלכם עבר חיטוי נגד חיידקים ווירוסים. צריך להמשיך בפעולה באופן יומיומי אם אתם באים במגע עם אנשים שנדבקו בוירוס. אם אתם נמצאים בבידוד ועשיתם באופן עצמאי חיטוי שקניתם בחנות לשימוש עצמי אז כנראה שאין חשש שתידבקו בנגיף. אבל אם אתם שהיתם בחוץ או בן משפחה שגר איתכם אז אתם חייבים לחטא עוד פעם. כדי להרגיע אתכם, נספר שאו מבצעים ביומיום חיטוי נגד צואת יונים במסתור כביסה שמפוצץ בחיידקים מסוכנים והחומר הזה עובד מצוין.

חיטוי לקורונה מחיר

מחיר חיטוי לקורונה החל מ-4₪ למ”ר תלוי בסיטואציה. אנו לא מנצלים את המצב הקשה בו נתונה המדינה ולכן לא נעלה מחירי חיטוי לקורונה. נחירי החיטוי נגד הנגיף עומדים בממוצע על המחיר הנקוב אך יש מחירי מינימום לבתי מגורים ולעסקים. חייגו וניתן לכם הצעת מחיר זולה לריסוס וחיטוי הנגיף.

Call Now Buttonחייגו או ווטסאפ