חיטוי נגד קורונה

מחלת הקורונה - מהי "העברה טיפתית"?

מה זה חיטוי נגד קורונה, מהם הם השלבים בביצוע חיטוי נגד קורונה וכמה עולה חיטוי לקורונה? נענה כאן בהמשך על כל השאלות.
העברה במגע קרוב –  העברה טיפתית [טיפות שנפלטות במהלך השיעול, עיטוש או שיח] היא הגורם המרכזי להתפשטות נגיף הקורונה.  בעברית פשוטה: אם אתם נמצאים בסמוך לנשא המחלה והוא משתעל לידכם, הטיפות הקטנטנות שנפלטות ממנו עלולות להדביק אתכם. הטיפות הללו יישארו במרחב למשך כמה שעות וכל אדם שיעבור בסמוך עלול לספוג אותן ולהידבק בקורונה. הטיפות הנפלטות נדחפות למרחק די קצר באוויר ונוחתות על רקמות ריריות של הנדבק. אם שהיתם באותו החדר עם אדם החשוד כנשא קורונה, יש לבצע בחדר חיטוי נגד קורונה.

איך נמנעים מקורונה?

 1. שטיפת ידיים –  הידיים הם הכלי הנפוץ ביותר להעברת נגיף הקורונה. במהלך שיעול או נזלת, נפלטים מאיתנו רסיסי טיפות זעירים שנשארים בסביבה למשך כמה שעות ומהווים מוקד העברה לנגיף. לדוגמא: עגלת הסופר עליה אנו מניחים את הידיים, מושבי אוטובוס, ידית הדלת, כל אלה מוקדים של נגיפים שאנו אוספים אל גופינו. חטאו את המקום הללו וכמובן רחצו בסבון ידיים.
 2.  אוורור – פתיחת חלונות ואוורור תקטין משמעותית את כמות החיידקים והנגיפים בחדר.
 3. הימנעו מהתקהלות – בזמנים קשים צמצמו מגע עם כמה שפחות אנשים. הימנעו משהייה בקרב קהל רב. מגרשי כדורגל, אולמות אירועים, כנסים רבי משתתפים הם יעד מובהק להתפרצות. אדם נגוע בתוך קהל עלול לגרום להדבקה המונית, כך יקשה לרשויות לעקוב אחרי שרשרת ההדבקה.
 4. מגע עם חולה מאומתמגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.
   
  במקרה של חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, פנו למוקד 101 של מדא.

חברת המושיע שמה לה למטרה לחטא על פי דרישה כל חלל פרטי או ציבורי נגד הנגיף. נכבד כל בקשה שלכם לחיטוי הקורונה ונעמיד לרשותכם צוות חיטוי. אנשי החיטוי מטעמנו [מדבירים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה] יערכו חיטוי בבתיכם או במקום העבודה שלכם. אנו ערוכים לבצע חיטוי במפעלים, מוסדות, אוטובוסים וכל זאת להגן על קהל הלקוחות וצוות העובדים. כך תוכלו להיות בטוחים יותר מהנגיף.

החל מ- 4 ₪ למ"ר

שירותי חיטוי לנגיף הקורונה- שירות מהיר

חיטוי לאוטובוסים נגד קורונה

alkyl dimethyl ammonium chlorid 10%

יעיל כנגד נגיף הקורונה

מחטא משטחי עבודה | קירות ורצפות | מטבחים | מכונות שטיפה | כיורים ומקלחות

הלכה למעשה, איך מתבצע חיטוי נגד חיידקים* [ווירוסים]?

*קורונה אינו חיידק, הוא וירוס. אנו עושים שימוש בתכשיר חיטוי נגד חיידקים מומלץ המבוסס על כלור. התכשיר מיועד לשימוש בסביבת אדם ונמצא כיעיל מאוד כנגד חיידקים הנמצאים בפגרים ונבלות של בעלי חיים. נציין כי תכשיר החיטוי מכיל תרכובות אמוניום רבעוני אותו אנו מיישמים בסיוע מפוח חשמלי מיוחד. צוות החיטוי יבצע חיטוי יסודי על כל האלמנטים בחדר. כמובן שאנו לא מרססים דברי מזון או מכשירי חשמל, מקלדות, מסכי מחשב וציוד אלקטרוני רגיש. עליהם נעביר מטלית עם חומר חיטוי. חומר החיטוי לקורונה יעבור מיהול על פי הוראות היצרן. אחר כך ירוסס תוך שיקול דעת במתקן החשוד כנגוע.

חשוב לציין:

 • חיטוי נגד קורונה אינו מונע קורונה. אדם נגוע בקורונה שיכנס לאזור מחוטא – ידביק אותו מחדש.
 • חומר החיטוי אינו מחליף המלצות אחרות של משרד הבריאות ואינו בא במקומן. 
 • חומר החיטוי נותן מענה לאזורים שבהם היה חשש כי אדם נגוע שהה שם. לא תינתן שום אחריות על החיטוי מסיבות מובנות. 
 • ברגע שהצוות שלנו יעזוב את האתר ויכנס לשם לאחר כמה שעות אדם נגוע בקורונה נצטרך חיטוי מחדש. 

 

חומרי חיטוי מומלצים לווירוסים לשימוש בבית

אם הבאתם את וירוסים הנגיף מבחוץ אנו ממליצים לבצע חיטוי נגד קורונה בבית. חומרי חיטוי מומלצים לקורונה לשימוש בבית מבוססים על אקונומיקה. תוכלו לרכוש באופן עצמאי תכשירי חיטוי מומלצים לשימוש בבית בחנויות המורשות אך חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש. גם במהלך החיטוי בבית חשוב ללבוש ציוד מגן כי חומרי החיטוי רעילים במידה מסוימת.

חיטוי לקורונה מחיר

מחיר חיטוי לקורונה החל מ-4₪ למ”ר תלוי בסיטואציה. אנו לא מנצלים את המצב הקשה בו נתונה המדינה ולכן לא נעלה מחירי חיטוי לקורונה. מחירי חיטוי נגד הנגיף עומדים בממוצע על המחיר הנקוב אך יש מחירי מינימום. חייגו וניתן לכם הצעת מחיר זולה לריסוס וחיטוי הנגיף.

קרא גם על חיטוי למסתור כביסה

Call Now Button