הדברת חולדות

תוכן העניינים

חולדות, אם לא מדבירים אותן, הן שם!

השכנים בדלת ליד

חולדות הן המכרסם המזיק התברואי הגדול ביותר שתפגשו בסביבה הביתית שלכם ובתקווה שלא.
נראות כמו עכבר מפלצתי והן לגמרי חסרות בושה או פחד. חולדות מסוגלות לפרוץ לכל מבנה: בית, משרד, גג רעפים, מקלט באמצעות כרסום.
השיניים הן היתרון היחסי שמקנה לחולדות אפשרות והזדמנות לפצח כל מחסום [כמעט] בדרך אל היעד הנחשק. תוך כדי, החולדות ישמידו, ישחיתו ויהרסו כל דבר שיעמוד בדרכן. החולדות גם יפיצו מחלות תוך כדי, שלא לדבר על זיהום מקורות מים ומזון.

לוכד חולדות

עם מדביר מוסמך יש תוצאות מהירות

הנה, קיבלתם מספיק סיבות כדי להבין שחייבים להיפטר מהחולדות כל עוד הבעיה קטנה בשיטה שנקראת “הדברת חולדות“. אנו בטוחים כי אין לכם רצון אמיתי להתעמת עם בעיית חולדות גדולה [מכת חולדות].
המלצה אישית שלי, אם איתרתם גללים של חולדה או עכבר ואתם חושדים שהמכרסם עדיין בסביבה, אל תנסו לבד להדביר מבלי לקבל ייעוץ ממדביר מוסמך.

הדברת חולדות מחיר זול

איטום נגד מכרסמים

איטום נגד חולדות או עכברים

איטום גג רעפים נגד חדירת עכברים או חולדות

רעל לעכברים זה לא משחק ילדים ואל לכם לסכן קשישים, ילדים קטנים וחיות מחמד שלא לצורך, הגם שלא תמיד צריך לפזר רעל נגד חולדות כדי לפתור את בעיית המכרסמים. לעתים לוכד עכברים לבדו מסוגל לפתור את בעיית החולדות ללא שימוש ברעל מיותר. במקרים אחרים כגון חולדות בגג רעפים מומלץ להזמין שירותי איטום נגד מכרסמים [איטום נגד חולדות או עכברים].
חייגו 058-555-88-96 לקבלת ייעוץ בנושא איטום גג רעפים וחלונות כנגד חדירת מכרסמים ע”י מומחה לאיטום.

חולדה זה לא עכבר

מאחר ואתם כבר כאן אז כנראה אתם מתמודדים או מנסים להתמודד עם בעיה של חולדות. בהמשך נסביר מה זאת חולדה? מהם הסוגים השונים של החולדות בישראל? מה הבדל בין חולדה לעכבר? מה בעצם הבעיות שמתלוות למכת חולדות? מה זאת בכלל הדברה והאם ניתן להיפטר מחולדות ללא הדברה?

המושיע - הדברת חולדות

הדברת חולדות בבית ובחצר בלי תקלות

מדביר חולדות מומלץ ומקצועי

“המושיע”, מדביר חולדות מומלץ, מוסמך ומקצועי עומד לרשותכם 7 ימים בשבוע כולל שבת וחג במידה והחלטתם לבצע הדברת חולדות בבית ובחצר.
אני אישית מבטיח, באחריות מלאה, לסייע לכם להיפטר מכל בעיית עכברים או חולדות במהירות וביעילות ובמינימום עלות. תצטרפו למאות לקוחות מרוצים שהרעיפו עליי המלצות חמות לאחר שהזמינו אצלנו שירותי הדברת חולדות.
תזכרו, רק מדביר חולדות מקצועי ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה עם רישיון בתוקף למבנים ושטח פתוח יכול באמת לתת לכם עצות מקצועיות.

הדברת חולדות אחראית

השירות האחראי והמקצועי אצל חברת המושיע מתבטא בכך שאנו בוחנים בקפידה כל זירת אירוע ומטפלים בה באופן ההומני והבטוח ביותר. אתה כלקוח זוכה לשירות של הדברה בטוחה ואחראית. אצלנו אין תקלות בלתי צפויות, הכל בשקיפות מלאה. נסביר לכם בדיוק מה מצבכם כרגע וכיצד ניתן להתמודד עם ההשלכות הנילוות כד שלא תופתעו, לא מהמחיר, לא מהתוצאות ולא ממשך זמן הטיפול. אמינות, מקצועיות ויושרה הם שם המשחק בחברת “המושיע”.

הדברת חולדות עם תחנת האכלה [תיבת האכלה] עם רעל מחיר זול

מתלבטים איזה מדביר חולדות לקחת?

ראיתם מדביר שמצטלם עם מלכודת קפיץ ובתוכה חולדה מתה? – זה לא המדביר שהייתם רוצים אצלכם בבית!

מרוב עצים לא רואים את היער. גוגל מפוצץ באתרים של מדבירי חולדות וכולם יפים ונוצצים.
גם כל האתרים מציינים שהם מס’ 1 בארץ והם הכי טובים שיש. יש גם כמה חצופים שמתהדרים ב- 30 שנות ניסיון ועדיין לא חלפה שנה מיום הוצאת הרישיון.
יש לא מעט אתרי אינטרנט של מדבירים שהחולדה היחידה שראו היא בתמונה של אתר מתחרה. אתרים אלה [כמו המקצוענים, מדרג ועוד כמה מקדמים פרטיים] שבמקום לקדם את אתר האינטרנט של בעלי המקצוע החליטו לפתוח אתר בעצמם ולסרסר במדבירים.

עמלות גבוהות שמתגלגלות ללקוח

מקדמי אתרים אלו, משווקים ומקדמים את האתר שלהם כדי ליהנות מעמלות רצחניות שהם גובים ממדבירים אומללים שאין להם עבודה.
בגלל העמלה הגבוהה שהמדביר משלם להם הם חייבים לעשות אחת מהשניים – בשתי האופציות אתה הלקוח מפסיד.
אופציה א’ – הם יגבו ממך מחיר גבוה יותר ממחיר השוק – זאת כדי לקבל את העמלה המגיעה להם – אתה הלקוח תשלם יותר.
אופציה ב’ – הם יגבו את המחיר הממוצע בשוק ואז המדביר יקבל את שכרו בניכוי העמלה – יקבל פחות כסף משמעו אתה הלקוח תקבל פחות שירות.
אנו בטוחים כי לקוח פיקח מייד יעלה על התרגיל ויבדיל בין אתר של מדביר פעיל לבין אתר של מקדם אתרים.
ההמלצה שלנו היא לבחור במדביר חולדות עם ניסיון של לפחות 5 שנים.

איך יודעים להבדיל בין מדביר חדש למדביר מנוסה?

אנו ממליצים לבחור במדביר שאנשים שאתם מכירים המליצו עליו. אם לא קיבלתם המלצה על מדביר שכזה אז תבחרו מדביר חולדות עם רישיון לאיוד או מדביר עם רישיון למבנים ושטח פתוח שהוצא לפחות 5 שנים קודם. מספר הרישיון שלהם הוא 2500 ומטה. מדבירי דירות הם בעלי ניסיון מועט יותר בגלל ההגבלות שמוטלות עליהם. כמובן שיש יוצאים מן הכלל אבל למה לכם לקחת סיכון. תמיד עדיף לקחת מדביר מנוסה על פני מדביר חדש.

מתי נדע שיש לנו חולדות בבית?

חולדה בבית – נורות אזהרה

חולדת חוף יוצאת מהביוב

יש מספר נורות אזהרה שצריכות להידלק כאשר יש חולדות בבית. אז נכון שידוע כי חולדות מעבירות מחלות וכי חולדות הן יצור מגעיל ודוחה. אבל יש עוד משהו, נזקים של חולדות, עליהם נדבר בהמשך.
רוצים להבין כיצד יודעים כי יש חולדות בבית? הנה כמה סימנים להימצאותן של חולדות בתוך מבנה.

↵ גללים של חולדות – צואת חולדות בצבע שחור אפור, בגודל של חרצן של זית.

↵ חורים ונגיסות במזון – חולדה רעבה פוערת חור, ללא מאמץ, באריזות מזון וטועמת מכל הבא לפה.

↵ סימני שתן – בכל מקום בו תבקר חולדה היא תותיר אחריה שתן שמפיץ ריח חזק.

↵ נזקי תשתית – באשר חולדות יבואו, נזקים יבואו גם. חולדות משחיזות את שיניהן על בסיס קבוע ונעזרות בתשתיות הבית. לדוגמא: חוטי חשמל, חוטי תקשורת, צנרות מים וביוב.

נסכם בכך כי חולדות נחשבות ולא בכדי למזיק ביתי שאין להתעלם ממנו וחלה חובה לסלקו משטח הבית.

איזה סוגי חולדות יש?

מה ההבדל בין חולדה לעכבר

חולדות נחשבות לאחד מהמזיקים המפחידים והנפוצים ביותר בעולם. הן גורמות נזק ומזהמות מזון, תשתיות וגם מסכנות את בריאות האדם. למרות שלא תמיד רואים אותן, קל מאוד לזהות סימנים לנוכחותן.
בארצנו חיים שני סוגים של חולדות אותם נמצא בבתים, בתעשייה ובחקלאות: חולדה מצויה וחולדת החוף.

חולדת החוף [או בשמה נוסף, חולדה נורבגית] – 
היא הגדולה מבין השתיים, צבעה חום אפור. אזור המחיה המועדף על חולדת החוף הם מקומות נמוכים: במחילות באדמה ובתוך צנרת הביוב, שם היא בונה קן.

חולדה מצויה [או בשמה הנוסף, חולדת העליות, חולדת הגגות] – 
אלופת העולם בטיפוס עם יכולות זינוק בלתי נתפסות.
בטבע, חולדה מצויה חיה בסבך העצים שם היא בונה קן. בסביבת בני אדם, חולדה מצויה חיה בחללי גגות, תחת הנמכות תקרה ובאזור ארונות המטבח. חולדה זו חודרת בדרך כלל לבית דרך חלון שנשכח פתוח ובסיוע ענף עץ שנצמד לקיר החיצוני.

חולדות גדולות פיזית בצורה משמעותית מעכברים אך לעתים טועים בין עכבר לבין חולדה בייבי.

למה צריך להדביר חולדות?

כמובן שאף אחד לא רוצה אורחים לא קרואים בבית אבל הדברה נגד חולדות תיתן לכם בונוס גם מעבר לסיבות הידועות. כשאתם בוחרים שירות של מדביר חולדות מקצועי אתם גם לא חווים סיכוני בריאות וגם מונעים בעיות נוספות שקשורות לבית. החלטנו לקבץ מס’ סיבות מדוע הדברת חולדות תשפר את סביבת המגורים שלכם.

חולדה מזהמת מזון - חולדות מחלות

14 סיבות מדוע צריך להדביר חולדות

 1. בית אטום בפני מזיקים – 
  מדביר חולדות מקצועי מבצע ניטור מקיף לחלק החיצוני של הבית. במהלך הניטור יחפש המדביר חורים ופתחים שיכולים לשמש עכברים וגם חולדות כנקודת פריצה לבית. זוהי פעולה קריטית שצריך לבצע כדי לשמור על הבית אטום ולמנוע פשיטת חולדות על הבית בעתיד.
 2. בידוד חלל הגג – 
  לוחות בידוד בתוך עליית הגג או חלל הגג חשובים לשמירת איזון הטמפ’. כמו כן, מחירם גבוה מאוד. חולדות בגג אוהבות מאוד לנגוס בלוחות הבידוד ובכך להרוס אותם.
 3. שמירה על הרכב – 
  טמפרטורה נמוכה דוחקת גם עכברים וגם חולדות להסתתר בתוך חניית הרכב ואפילו בתוך הרכב עצמו. חולדות ירגישו בנוח לבנות קן בתוך הרכב. החולדות לא יהססו להטיל שתן וצואה בתוך הרכב ואף לקרוע את הריפודים וחוטי החשמל.
 4. איוורור תקין של הבית –
  חולדה מצויה חודרת וחיה באזור מערכות המיזוג בין אם מדובר במנועי המזגן או תעלות האוויר. התוצאה היא חדירת ריח נוראי של שתן, צואה ואף סירחון פגרים היישר לתוך חלל הבית.
 5. נזקים למוצרי חשמל בבית –
  מכשירי חשמל גדולים כגון: תנורי אפייה, מקררים, מערכות שמע מתקלקלים עקב גללים וכרסומים של חולדות.
 6.  סכנה בריאותית – 
  באזורים רבים בעולם, עכברים וגם חולדות כבר מזמן לא מטרד אלא סיכון בריאותי. נצביע על חלק מהמחלות המסוכנות שמכרסמים נושאים עליהם:
  חולדות מחלות:
  האנטה וירוס
  – סלמונלה – הרעלת מזון
  – טיפוס מעיים
  – עכברת: לאפטוספירוזיס
  – טיפוס מוריני
 7. סיכון תברואי – סניטציה
  כדי שמכרסמים לא ישובו עוד יש לא רק להרחיקם. סניטציה יומיומית, חיטוי והקפדה על תנאים תברואיים הולמים ישאירו את המכרסמים מחוץ לתחום.
 8. אחסון נכון של מזון – 
  אחת הדרכים להפצת מחלות ולגרימת נזק היא כרסום אריזות מזון. הקפידו לאחסן מזון בתוך כלים עמידים לשיני המכרסמים. מכרסמים נוגסים בקלות באריזות קרטון, פלסטיק, נייר וניילון.
 9. חוטי חשמל ותקשורת – 
  לכל המכרסמים יש הרגל לכרסם באופן יומיומי. אחת הסיבות נובעת מכך כי שיניהן גדלות ללא הפסקה.
  בזמן שהם משתחלים בתוך קירות הם יכרסמו חוטי חשמל הנמצאים בדרכם. כאן כבר יש סיכון לשריפה, לקצרי חשמל ולנזק כספי גבוה.
 10. מקום בטוח לילדים וחיות מחמד – 
  מכרסמים מזהמים מזון ומפיצים מחלות, לפיכך, הם לא משתלבים עם ילדים קטנים וחיות מחמד.
  האינסטינקט הראשוני של כלב או חתול הוא לצוד חולדה. במהלך המרדף הם עלולים לנגוס במכרסם ולחטוף וירוס מסוכן. ילדים סקרנים עלולים להיפגע ממלכודות קפיץ לחולדות או ממגע עם רעל לעכברים.
 11. אבטחה של הבויידעם – 
  את רוב הזיכרונות והרגעים המרגשים שלנו אנו מאחסנים בארגזים בבויידעם, בעליית הגג או בארונות אחסון. מקומות אלו מרוחקים ומבודדים והם בדיוק המקומות החביבים על מכרסמים. תדאגו לאבטח ולאטום את החללים הללו מפני חדירת מכרסמים.
 12. אטימת מחסנים – 
  צניחת טמפרטורות בחורף מאלצת מכרסמים לחפש ממקום להתחמם וזה כולל את המחסן בחצר. מכת חולדות לא סתם מתרחשת – חובה לאטום את המחסן!
 13. נקיון החצר – 
  בזמן תכנון הפריצה לבית, החולדות יזדקקו למקום מסתור . ערימות הגזם והעץ להסקה הם מקום מסתור מעולה עבורם. סילוק חולדות מהחצר יעצור את הנזק.
 14. שקט נפשי – 
  כשאתם בוחרים חברה מומלצת ומקצועית למתן שירותי הדברת חולדות אתם מורידים הרבה דאגות ממכם. גם ברור לכם שכל התהליכים יבוצעו בצורה בטוחה, יעילה ואפקטיבית.

כן, חולדות מסוגלות לצאת מהאסלה ואף גרוע מכך,

איך חולדות נכנסות הביתה מהביוב

הנה כמה עובדות בסיסיות:

 1. חולדות בביוב היא בעיה אוניברסלית [כלל עולמית].
 2. חולדה נורבגית מתפתחת במספרים גבוהים בביוב כי יש שם 2 תנאים בסיסיים לקיום – מקום מסתור ומקור מזון.
 3. תעלות הביוב הוא מקום מסתור אידאלי עבור חולדות. בהשוואה למסתור על פני האדמה הוא חמים יותר בעונה הקרה וקריר יותר בעונה החמה. יתר על כן, אף אדם או חיה לא מטרידים אותם שם או מאיימים על חייהם.
 4. כל החולדות שחייניות מעולות מטבען והן שורדות בקלות את מי השפכים, מלבד הצפות.

חולדה ייוצאת מהביוב

חולדות לא נשארות מתחת לאדמה. אם זה היה כך הן לא היו מציקות לאף אחד חוץ מעובדי התחזוקה.

מתברר כי כי כל תהליך של הגדילה של חולדות מתרחש מתחת לאדמה. הבעיה שהאוכלוסייה שלהם כל כך גדולה והאוכל לא מספיק שם למטה לכולם. זו הסיבה שהן חייבות לצאת החוצה – כדי להשיג עוד אוכל, שם אנו נתקלים בהן. יש עוד משהן שגורם לחולדות לצאת מהביוב וזה קורה בחורף כשיש הרבה מי גשמים. ריבוי מי גשמים גורם להצפות בביוב שמאלץ את החולדות לצאת משם.
מפה, הדרך לבית שלנו קצרה מאוד. החולדות מחפשות מקום מסתור ומוצאות אותו במחסנים ובחנייה של האוטו. הן גם מוצאות דרכים לצאת מהאדמה ישר לתוך הבית, האמת, די בקלות. בין אם זה דרך האסלה בשירותים או דרך קירות רעועים וצנרת ביוב או צנרת מים משוחררת.

ראיתם חולדה יוצאת מהאסלה בבית, מצאתם סימנים מחשידים? זה הזמן לקרוא למדביר חולדות

שיטות הדברה נגד חולדות

טיפול נגד חולדות – שיטת IPM

טיפול סביבתי יעיל שבעתיים מכל שיטת הדברה. מפה אנו מבינים כי ניתן להיפטר מחולדות ללא רעל או מלכודות. בשיטת הטיפול הסביבתי IPM אנו בוחנים בקפידה את הסביבה [ניטור] וזאת כדי להבין את הצרכים המיוחדים של החולדות בתא השטח ומה מניע אותן. לאחר אישור הלקוח, נתחיל לפעול במספר שיטות משולבות שיאלצו את החולדות להניף דגל לבן. שיטה זו עדיפה לאין שיעור משאר השיטות שנסקור כי היא מיועדת לטווח הארוך בעוד ששאר השיטות יעילות אך ורק לטווח הקצר.

הדברה עם רעל עכברים

שיטת הדברה עם רעל היא שיטה נפוצה אך יש לה סייגים. נסביר, בשיטה זו אנו מניחים בפני המכרסמים פיתיון מורעל עם ריח וטעם שהופך אותו למגרה במיוחד.
לשיטת ההדברה הזו יתרונות וחסרונות:
חסרונות – 
 – זו הרחקת מכרסמים לטווח הקצר. אנו בעצם קוטלים חולדה או להקת חולדות עם רעל אך לא מונעים מלהקה אחרת להתנחל בשנית. אם התחלתם עם רעל לחולדות אתם כנראה תצטרכו לשים רעל שוב ושוב כל שנה.
לשיטת הרעל חסרון נוסף:
– ריחות רעים כתוצאה מהפגרים. בשיטת הרעל אנו קוטלים את המכרסמים כאשר אין לנו שליטה על המקומות שבהם ימותו. בעקבות התפגרות המכרסם יהיה ריח רע שיהווה מטרד קשה במקרה הטוב.

טיפ חשוב: עצם העובדה שהצבתם רעל בחצר לא בהכרח תמנע פגרים מעל התקרה.
יש לשקול בקפידה רעל לעכברים מסיבות נוספות. [חייגו לקבלת הסבר].

יתרונות –
פעולה זולה יחסית שתוצאותיה ניכרים די מהר.

שיטת מלכודות

מלכודת לחולדות או מלכודת לעכברים יעילה כשמדובר באירוע חד פעמי של אורח לא קרוא. בשוק קיימים מספר סוגים של מלכודות, הומניות וכאלה שהורגות.
מלכודות הומניות כוללות את מלכודות הכלוב שבתוכן תלוי פיתיון. רוב מלכודות הכלוב הנמכרות בשוק אינן מקצועיות ותתכוננו לסדרת תקלות שעלולות לטרפד את המשך הלכידה. מלכודות אלו מיועדות לאלו שלא ששים להרוג בעלי חיים ומצד שני אינם נרתעים מנשיאת מלכודת עם חולדה. כי הרי לאחר הלכידה מישהו צריך לשחרר את החולדה בטבע???

מלכודת קפיץ

בשיטה זו נציב מלכודת קפיץ עם פיתיון. המכרסם יימשך לפיתיון וברגע שינסה למשוך אותו, הוא ילכד בחוזקה. מלכודת קפיץ היא מלכודת הורגת ולכן מלכודת לא הומאנית.

מלכודת דבק

זו אינה מלכודת הומאנית. מלכודת דבק, במרכזה מונח פיתיון והמכרסם האומלל מסתבך עם רגליו בתוך הדבק ללא יכולת חילוץ עצמי.

ריסוס נגד חולדות

זו טעות נפוצה בפי הלקוחות שמדבירים עושים בה שימוש קידומי. אין חיה כזו ריסוס נגד עכברים או ריסוס נגד חולדות. ריסוס היא שיטה של הדברת פרוקי רגליים עם תכשיר הדברה נוזלי שאינו יעיל נגד מכרסמים.

הדברת חולדות מחיר

מחיר הדברת חולדות מושפע מהרבה משתנים:

 1. המרחק מהלקוח.
 2. היקף נגיעות החולדות.
 3. סוג המקום.
 4. שיטת הדברה שבחר הלקוח.
 5. מספר הביקורים הנדרשים.
 6. עוד הרבה משתנים.

מחיר הצבת תחנת האכלה בודדת כולל ייעוץ אצל לקוח החל מ- 300₪
מחיר הצבת מלכודת קפיץ אצל לקוח כולל ייעוץ החל מ- 300₪

הדברת חולדות בשבת

מדביר חולדות בשבת

רגע לפני שיושבים לאכול את ארוחת השבת מחליטה חולדה סוררת להפריע. זה קורה תמיד בשבת או בחג והסיבה פשוטה, חולדה אינה חוגגת לא שבת ולא חג.
“המושיע” מדביר חולדות זמין עבורכם גם בשבת ובחג.
במידה ואתם צריכים הדברת חולדות בשבת, בשישי בלילה או בחג, הצוות שלנו דרוך וזמין לתת לכם מענה.
גם אם החלטתם לבצע הדברת חולדות באמצע השבוע אבל לוח הזמנים השתבש, צרו קשר ונדביר לכם את החולדות בשבת.

שאלות נפוצות בנושא הדברת חולדות

תלוי ברמת הנגיעות. בנגיעות קלה 3-6 שבועות. נגיעות גבוהה עד 3 חודשים.

חולדות הן חיות חברתיות. אם ראיתם אחת יש סבירות גבוהה שיש עוד בקרבת מקום.

כן. תאתרו את נקודות החדירה לבית ותאטמו אותן.

הדברת יתושים
נמלים קטנות אדומות עוקצות
הדברת נמלת האש
error:
Call Now Button