איתור פגרים ונבלות

פינוי ואיתור פגרים

תוכן העניינים

אנו מעניקים שירותי איתור פגרים ונבלות

איתור פגרים – משימה מתסכלת. שאריות גוויה של החיה עלולות להיות מוסתרות מהעין: בתוך קירות הגבס בבית, בהנמכת תקרה או במעברים צרים. ריח חריף של גזים או ריח לא נעים של בשר רקוב שיוצא מהנבלה הם סימנים לפגר. הסימנים הללו מעידים על סכנות בריאותיות לבני אדם, זו העת להזמין שירותי איתור נבלה לסילוק המטרד. 

השיטה הנכונה למנוע הופעת פגרים באזורי מגורים היא לאתר את מקומות המסתור. חולדות או עכברים מחפשים פתחי כניסה בקירות החיצוניים של מבנים: וונטות לא ממוגנות [פתחי איוורור], חלונות שאינם אטומים, ארובות ותעלת מזגן. איטום נכון וסגירה הרמטית של הפתחים הללו יקטינו את הסיכוי לחדירת בעלי חיים ולהיווצרות פגרים בבית ויעלו את הסיכוי שיתפגרו מחוץ לבית.

פגרים של בעלי חיים מפיצים ריח חזק וחריף והגוויה עצמה מהווה סכנה לבריאות האדם. התוצאה, הופעת מכת חרקים קשה  וכתמים וריחות לא נעימים. איתור פגר מהיר ופינוי שלו מהבית בתוספת חיטוי ובישום ישיבו מהר את החיים למסלולם.

איתור פגר מחיר זול – איתור חתול מת רוצים לדעת כמה עולה לאתר פגר? מה מחיר איתור פגר? תעריפים מקובלים לאיתור מקור ריח של נבלה? חייגו
058-5558896

איתור פגר, איתור מקור ריח [ריסוס וחיטוי] מחיר זול שבת וחג 24/7

איתור חיה מתה איתור נבלה של בעל חיים

כל איתור חיה מתה מתבצע בסיוע של מדביר עם רישיון שיבצע חיטוי והדברת פרעושים וקרציוני יונים.

איתור מקור ריח, פינוי פגרים, הטמנת פגרים באתר מורשה

30 שנות ותק בתחום איתור פגרים - הכי ותיקים ומנוסים בארץ

מחירי איתור נבלה או גוויה של בעלי חיים פגר במחירים הזולים ביותר

איתור פגר בכל שעה 24/7 שבת וחג

היכן מסתתר הפגר? מס’ סיבות לריח רע בבית

נבלה או בעל חיים מת גורם לריח רע בבית שמתפשט במהירות בחום הישראלי בבית ויכול להטריף את יושביו. הלחץ עקב ריח הפגר גובר שבעתיים כאשר לא מצליחים לאתר את מקור הריח החריף. אתם מאלה שהתייאשו כי אין להם מושג איפה נמצא הפגר? נסקור כאן עבורכם מקומות פוטנציאליים שבהם ניתן למצוא ולאתר פגרים של בעלי חיים מתים.

חיפוש מקור ריח של נבלה

עכברים הם יצורים קטנטנים אך הרסניים ביותר כשהם מסיימים את חייהם בתוך קירות גבס בבית. זה מפליא איך פגר קטן כל כך גורם לסירחון כל כך חזק שמצריך הזמנת שירותי איתור מקור ריח של פגר ונבלה. 
איזה ריח יש לעכבר מת. סירחון של פגר עכבר הוא תערובת של חומצה גופרתית, גז מתאן ועוד כמה סוגים של גזים מסריחים.
הידעתם כי סירחון של פגר עכבר אופייני גם למינים נוספים של מכרסמים. פגרים של חולדות למשל. למרות זאת, בעזרת כמה רמזים נוכל לאתר איזה פגר מפיץ את הסירחון.

עכברים וחולדות שניהם יצורים ליליים שמעדיפים להתנחל בתוך חללים חשוכים וצרים שמקשים על איתורם. יצא לכם להיתקל בגללים של בעלי חיים בארונות, במגירות או בעליית הגג?
התשובה היא: בעזרת שירות של איתור מקור ריח של פגר ונבלה. זו בדיקה מדוקדקת של גודלם וצבעם תקבע האם עלינו לאתר פגר חולדה או פגר עכבר.

חיפוש נבלה של עכבר וחולדה​

איתור נבלה של עכבר לא פשוט כלל. צריך ללכת בעקבות האף ולרחרח מסביב עד שמאתרים את מוקד הריח. מוקד הריח של הגוויה זה האזור עם עוצמת הריח הכי חזקה.
לאחר איתור נבלה מגיע השלב שבו צריך לסלק את הפגר. סילוק הפגר מצריך הצטיידות בלבוש מגן, חבישת כפפות ומסיכת פנים. מדוע? כי עכברים וחולדות הם נשאים של מחלות ווירוסים וכדי לא להידבק מומלץ להתמגן היטב ולשטוף את הידיים ביסודיות בסיום.

איתור פגרים של חולדות מתחת לצוקל במטבח

איתור נבלה בקיר גבס – עכבר מת בקיר גבס

קירות גבס הם חלל מספיק גדול לחולדה להשתחל ולגור שם. אם מגלים חולדה שחיה בקיר גבס נוטים לבצע הדברה נגד חולדות ולהחדיר רעל לעכברים עם ריח חריף וחזק לתוך קיר הגבס שמושך את העכברים והחולדות ואז החולדה עלולה להתפגר ולהסריח בתוך הקיר. עכבר מת בתוך הקיר זו צרה צרורה שרק מומחה לאיתור פגרים בקירות יושיע אתכם. אם לדעתכם יש עכבר מת בתוך הקיר או חולדה מתה בתוך הקיר אז הצוות שלנו המומחה לגילוי ואיתור פגרים של חולדות בתוך קירות גבס יסייע לכם ברצון רב.

איתור נבלות בהנמכה של תקרה – הנמכת תקרת גבס

הנמכה של תקרת גבס שאינה אטומה לחלוטין היא פירצה שקוראת לגנב. חולדות ויונים מתלהבות מאזורים של תקרת גבס ומשתחלות לשם בקלות. יוצא לנו הרבה לאתר נבלות של יונים וחולדות בתקרת גבס וגם גוויות של חתולים קטנים בהנמכה של תקרת גבס שמתו עקב החום. במקרים כאלו הזמינו שירותי איתור נבלות בתקרת גבס.

פגרים בעליית הגג

איתור פגר בעליית גג מצריך סולם גבוה ואמצעי תאורה לאיתור הפגר. עכברים וחולדות נמשכים לעליית גג כי זה מקום מבודד שנותן להם ביטחון וגם בגלל שאנו מגיעים לשם בתדירות נמוכה. כך להקות גדולות של עכברים וחולדות מתפתחות שם וכמובן שצריך לעשות שם הדברה עם רעל לעכברים. בעקבות הדברת עכברים בעליית הגג יש צפי לפגרים של עכברים וחולדות שצריך לאתר ולפנות כי הם מאוד קטנים. אם לא מפנים את הפגרים בעליית הגג בזמן אז יש ריח חריף וחזק של פגרים שמגיע עד הבית.

איתור פגרים של יונים בעליית הגג

איתור חיה מתה בתעלה של מזגן – הנמכה של מזגן

מלכודת דבק היא אמצעי נפוץ ללכידת עכברים וחולדות בתעלה של מזגן. לעומת זאת יש כאלה שזורקים רעל לעכברים בתעלות של מזגנים. התוצאה היא פגרים מסריחים של עכברים וחולדות שצריך לפנות. אם עולה ריח חריף מאזור המזגן הזמינו שירותי איתור חיה מתה.

פגר במסתור כביסה [מרפסת שירות]

יונים אוהבות לקנן בתוך מסתור כביסה [מרפסת שירות] ולהטיל שם ביצים. בעיית יונים במסתור כביסה פותרים באמצעות התקנת רשתות נגד יונים. או אז, הגוזלים של היונים כלואים ונוצרים פגרים של יונים שצריך לפנות. יונים ששבות לקן מגלות שיש רשת נגד יונים ונתקעות שם ואז נוצרים פגרים של יונים. הדרך הנכונה היא להתקין את רשת היונים לאחר שהברחנו את היונים. אח”כ לבצע ניקוי מסתור כביסה ורק אז להתקין רשת נגד יונים. כך יהיה קל יותר לאתר את הפגרים.

איתור מקור ריח של פגר עם מצלמת נחש

השירותים שלנו כוללים איתור גוויה או גופה של בעלי חיים (איתור גופת כלב, איתור גופת חתול, איתור נבלה של חולדה) יעיל ובמחיר הוגן וגם שירותי איתור מקור ריח של פגרים ונבלות. אם ריח הפגר חריף ומגיע ממקום לא ידוע, הזמינו שירותי איתור פגרים מקצועי המאפשר איתור מקור ריח של פגרים בשילוב מצלמת נחש.

מצלמת נחש כלי יעיל באיתור מקור הריח של פגרים לאזורים שבו הפגר אינו חשוף לעין. מצלמת נחש יעילה לאיתור פגר בתעלת מיזוג, ארונות צרים, פגרים של חתולים או כלבים שמשתחלים מתת לבניינים. נשתדל לאתר את ריח הפגר מהר ככל שניתן. תזכרו, אם זה בעל חיים מת השירות שלנו ידאג לפינוי הפגר במהירות ובמידת הצורך נציב במקום סופח ריח להעלמת הריחות הרעים של הפגר. לרשותכם שירותי פינוי פגרים מהיום להיום בכל מקרה של נבלה בחצר או בבית ובנוסף שירותי חילוץ בעלי חיים כגון: יונה שנתקעה ברשת. אנחנו משתפים פעולה עם חברות ניהול בניינים, בעלי בתים פרטיים, עיריות ומועצות מקומיות ואזוריות.

שאלות נפוצות בנושא איתור פגרים

מחיר פינוי כלב מת כ- 400₪ בממוצע. ישנם כלבים שמחיר הפינוי שלהם יהיה נמוך יותר ויהיו פגרים שעלות הפינוי שלהם תהיה גבוהה יותר. מרחק הנסיעה, גודל הכלב, הקושי שבהוצאת והעמסת הכלב, היום בשבוע או שעת פינוי הפגר גם ישפיעו על המחיר. פינוי פגר בשבת או בחג מחירו גבוה יותר.

כדי להעלים ריח של פגר שלא אותר אנו לא ממליצים להשתמש בתמיסות של אבקת אפייה או סודה לשתייה. המלצה שלנו היא דבר ראשון לעשות מאמצים לאתר את הפגר ומייד לבצע חיטוי. אם הריח עדיין נשאר ההמלצה שלנו היא להשתמש בסופח ריח  מומלץ.

נשמח להעניק לכם שירות של איתור פגר או איתור נבלה. צלצלו והזמינו שירותי איתור פגרים ונבלות של חולדות, כלבים, חתולים יונים וגם עורבים בצורה מקצועית כולל חיטוי והדברה על ידי מדביר מקצועי עם רישיון.

פגר של כלב או חתול מת לעולם לא משליכים לפח. גופת כלב או חתול קוברים באדמה. אנחנו מעבירים כלבים וחתולים מתים למטמנה של שירותי הוטרינרייה. אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו.

אנחנו מעניקים שירותי פינוי פגרים ונבלות של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים, עורבים ושאר ציפורים.

יש לנו רישיון הדברה לפגרים. אנו מבצעים גם חיטוי וגם הדברה במקום מציאת הפגר(עפ”י שיקול דעת). במקרה של פינוי פגר יונה נבצע הדברה נגד קרציונים. בשאר המקרים נבצע הדברה של רימות, הדברה לזבובים או הדברה לפרעושים.

error:
Call Now Button